0

srają muszki będzie wiosna.. na pewno nie widział, jasne..

0

najwięcej fanów barki to gimbusy

0

zalecam kupno maści na ból dupy. jak zamowicie większą ilość będzie darmowa przesyłka

0

stara ci już kupiła maść na ból dupy?

0

chwytliwy tytuł żeby ludzie zajrzeli.. dno jak na onecie

0

zlotyy? Jakub Kosecki ma tu konto.. jesteś zloty bo pokazujesz galoty..

0

na farcie to cię stara urodziła

0

na jakie wybory synek? nie ma kontrkandydata więc automatycznie nadal jest prezesem

0

0

aha, bo Real nie jest znany na całym świecie.. ty poj*bie

0

wstaje i dalej biegnie... taa.. zanim podniesie dupe i zwinie rozłożone łapy..

0

miki masz jakis fanklub?

0

geniuszu, gdyby dodawali piłkarzy po oknie transferowym to nikt by nie kupił nowej wersji.. pojamajet?

0

z Messim byłoby podobnie gdyby odszedł do innego klubu - mit geniusza by upadł..

0

rozumiem że niektórzy już kochają Neymara.. ale żeby swój Naród wzywać od scierw? przesada, ludzie ginęli za bialoczerwona flagę! je*ane gimbusy! jak się nie podoba to wyjazd z Polski!

0

po prostu zenada.. utożsamiają się z ludźmi którzy nie wiedzą gdzie na mapie leży Polska..

0

nie generalizuj. Jestem Polakiem i jest mi wstyd, że polska telewizja będzie transmitować to wydarzenie za pieniądze z mojego abonamentu.

0

a kogo to obchodzi co chciałbyś zobaczyć?

0

ty też jesteś no name leszczu

0

a teraz wylacz fife i idź spać

0

Szkoda że Franz Smuda ma już kontrakt z Wisłą.. może więc genialny taktyk Jose Mari Bakero? Ma DNA Barcy..

0

szkoda że Franz Smuda ma już kontrakt z Wisłą.. więc może taktyk z DNA Barcy, Jose Mari Bakero?

0

w końcu to 'więcej niż klub', kibice trzeciego świata (w ich mniemaniu) czyli np. Polacy nie zasługują na choćby jedno przepraszam z ust zarządu.

0

nienawidzę barcy ale w tym momencie wszystkie animozje znikają.. to jest przykre max.. młody człowiek a musi tyle walczyć.. Animo Tito. piłka ponad wszystko

0

bez podpisu shreka nic zubi nie zrobi.

0

jakim właścicielem? największym udziałowcem. nie ma 51% akcji więc nacz się czytać dziewczynko

0

widać po prostu że jest jeszcze młodym szczylem. jeśli nie zauwazyles jak traci nerwy to pozdro

0

takie gesty są oznaką braku opanowania a nie jaj.. do barki pasuje z tymi symulkami

0

nejmarek już rozki pokazuje.. psychol nigga

0

dokładnie, widać jaki kompleks Mou mieli piłkarze Barcy.. nie szukam napinki ale taka prawda, trząśli przed nim portkami i nadal się boją widać..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?