Jak to zwykle bywa nie mamy za latwo:) ale bedzie co ogladac przynajmniej:) z drugiej strony znowu man city a real z schalke. Moze za rok uda sie im cos po zmieniac:)
Czytam i mam ochote w glowe sobie strzelic. Mlody chlopak jest tak potrzebny ze minut nie dostaje wcale nawet na lawce go nie ma. No ale Zubi oficjalnie twierdzi ze tak chlopak potrzebny. Szkoda bo odejdzie i nie bedziemy mieli prawego obroncy
Czytam i mam ochote w glowe sobie strzelic. Mlody chlopak jest tak potrzebny ze minut nie dostaje wcale nawet na lawce go nie ma. No ale Zubi oficjalnie twierdzi ze tak chlopak potrzebny. Szkoda bo odejdzie i nie bedziemy mieli prawego obroncy
Komentarze
0
Jak to zwykle bywa nie mamy za latwo:) ale bedzie co ogladac przynajmniej:) z drugiej strony znowu man city a real z schalke. Moze za rok uda sie im cos po zmieniac:)
0
Oby znalazl klub i cieszyl sie gra. Barca zostanie z Douglasem wiec przyszly sezon moze byc bardzo ciezki
0
To pewnie rasowy prawy obronca zagra na prawej stronie czyli Adriano:)
1
Czytam i mam ochote w glowe sobie strzelic. Mlody chlopak jest tak potrzebny ze minut nie dostaje wcale nawet na lawce go nie ma. No ale Zubi oficjalnie twierdzi ze tak chlopak potrzebny. Szkoda bo odejdzie i nie bedziemy mieli prawego obroncy
0
To Ci niespodzianka
1
Czytam i mam ochote w glowe sobie strzelic. Mlody chlopak jest tak potrzebny ze minut nie dostaje wcale nawet na lawce go nie ma. No ale Zubi oficjalnie twierdzi ze tak chlopak potrzebny. Szkoda bo odejdzie i nie bedziemy mieli prawego obroncy
0
Nic zostalo jeszcze kilka dni. Moze jeszcze kogos kupia
0
Ile Piszczek ma lat?
0
cos mi sie cholerka nie chce sciagnac sprobuje pozniej:)
0
hehe szkoda ze nie moge tam dzisiaj byc...