0

na SportKlubie na pewno na żywo bedzie transmisja?

0

minuta ciszy...

0

dzieki chłopaki ;d;d;

0

kiedy bedzie mozna liczyć na cały mecz do pobrania?

0

jestem w 100% przekonany ze ten strzał leciał powyzej 120km/h!

0

Mejor

tyle ze to Rudea strzelił bramke z Al-Ahly

0

mogłby ktoś zarejstorwac chociaz kawałekk z tego treningu i wrzucic potem na stronke ? prosiłbym bardzoo ;d

0

może ktoś z was sprawdzić czy działa wam już Public Sport ?

0

na platformie n znajde ktorys z tych kanałow ?

0

wątpie żeby Ibra wyszedł dziś w pierwszej 11, bo spoznił sie na dzisiejszy trening.. Pep sie nie był zadowolony ;d

0

a na platformie N ? z góry dzięki;) VeB!

0

Luque już nie gra w Ajaxie. Wydaje mi sie ze w Maladze ale nie jestem pewien;)

0

czeka ktoś na mecz?;>

0

kiedys moj idool ;)) śmigałem w jego koszulce na wfach

0

Eva

0

Leo, tylko mocno i w róg jak masz strzelać karniaczka.

0

będą multimedia?

0

Wie ktoś ile lat ma obecnie Oier ?

0

ooo tooo nie obejze bo akuuurat bede na koloniach w Barcelonie ;dd nie to ze lans haha

0

nawet jesli nie zdobędziemy LM to i tak bedziemy wygrani w tym sezonie ;)))) kapitalnie

0

odpowiedzialność, zioom czas się ogarnąć!

0

kanał 60 - nSport ;))))

0

gdyby wpadł ten 2 strzał Henry'ego który leciał w okienko to aajj.. szkoda.

0

ciekawe kiedy miałby dostac tych kilka dni? ;>

teraz nie ma czasu na odpoczynek.. trzeba co 3 dni grac na najwyzszym poziomie ziom

0

ciekawe jak bedzie wyglądała śr. obrona na mecz z Chelsea..

licze na: Marquez Pique ale gdyby Pep wystawił Marqueza i Puyola nie zdziwiłbym sie..

0

dokładnie, Abidal dziś pokazał sie wg mnie z doobrej strony

0

trace cierpliwość do dośrodkowań Xaviego ze stałych fragmentów ;//

piłki posyłane bez odpowiedniej siły, rotacji.. przy golu na 2:2 wrzucał bodajze Iniesta albo Messi i od razu są efekty..

0

ale słuszne spostrzezenie prodigy

0

w samolocie sie przekimają ;d

0

jest transmisja na n ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?