Ja już czekam tylko na oficjalne informacje typu że np. Villa w Barcelonie a nie może Villa w Barcy a może w Manu a Eto w Barcy a może w City... Nudne są te spekulację...
wiadomo że Kaka jest najlepszym Brazylijczykiem i tyle w temacie.
Są też jeszcze bardzo dobrzy np. Alves, Julio Cesar, Fabiano czy Lucio ale gdyby nie Kaka to zespól nie wiedział by jak ma grać jest Mózgiem. Jak u nas Xavi ;)
Po 1 połowie meczu Hiszpania-Nowa Zelandia stwierdzam fakt że moim marzeniem jest żeby Barca kupiła kogoś z 2 Villa/Torres , Capdeville (na lewą obronę) i Fabregasa bo sezon bedzie ciężki a ich gra w dzisiejszym meczu jest piękna do 1 połowy:
Komentarze
0
to moga być plotki ale to że David chce grać w Barcy to jest dla mnie pewne ;]
0
Ja już czekam tylko na oficjalne informacje typu że np. Villa w Barcelonie a nie może Villa w Barcy a może w Manu a Eto w Barcy a może w City... Nudne są te spekulację...
0
szaman
wiadomo że Kaka jest najlepszym Brazylijczykiem i tyle w temacie.
Są też jeszcze bardzo dobrzy np. Alves, Julio Cesar, Fabiano czy Lucio ale gdyby nie Kaka to zespól nie wiedział by jak ma grać jest Mózgiem. Jak u nas Xavi ;)
0
Jeśli Eto odejdzie to dla mnie nie ma innej opcji Barca musi kupić Ville bo Bojan za słaby a Henry idealnie spisuję się na lewej stronie.
0
Brawo a Dunga niech wie ze Dani jest lepszy od Maicona!
0
Po 1 połowie meczu Hiszpania-Nowa Zelandia stwierdzam fakt że moim marzeniem jest żeby Barca kupiła kogoś z 2 Villa/Torres , Capdeville (na lewą obronę) i Fabregasa bo sezon bedzie ciężki a ich gra w dzisiejszym meczu jest piękna do 1 połowy:
Capdevilla - 2 asysty
Villa - asysta i świetna gra
Torres - Hat Trick
Fabregas - 1 Gol i bardzo mądra gra
Ale to tylko moje marzenie... ;)
0
Niech zostaje... w Barcy jest wielu lepszych piłkarzy
0
Jak Real trafi na Liverpool to bedzie rewanż z LM 2008/2009 bo w dwumeczu dostał 5:0 ;]
A Barca oprócz Interu nie bedzie miała silnych przeciwników. ;]
0
Ibra jest dobry ale VILLA NAJLEPSZY...
0
jak ma przyjść to nie za 25mln tylko mniej kasy lepiej kupić lewego obrońce a nie środkowego