steciu_3
Dołączył/a: listopad 2010
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=603939006283091&set=a.481413311868995.115540.100000009914730&type=1&theater kliknijcię lubie to pod zdjęciem i udostępnijcie jeśli możecie. Bardzo proszę !
0
Piękny triumf Barcelony!!
Mecz bardzo fajny , przyjemny dla oka.
Moim zdaniem Ronaldo w meczach o wyższą stawkę nie wytrzymuje i właśnie tutaj przewagę nad nim ma Messi, który udowodnił tym meczem że jest lepszym od CR7 i to on zasługuje na złotą piłke:) FCB
0
Wszystkiego Najlepszego Leo!! ;]
0
przecież powiedział, że jego idolem jest ronaldo i chciałby zobaczyc jego pojedynek z messim , więc odpowiedz jest jasna chodzi mu o ronaldo z realu...
P.S też chce sancheza w Barcelonie !!!
0
VISCA EL BARCA !!!
VISCA EL CATALUNYA !!!
BARCAAAAAA !!!!!