Abidal do środka, za Busquetsa Sylvinho a Yaya na DMC bo inaczej to kiepsko to widze, przez całą połówkę Yaya aż rwie się do rozgrywania ale z pozycji obrońcy nie ma takiego pola manewru
Abidal do środka, za Busquetsa Sylvinho a Yaya na DMC bo inaczej to kiepsko to widze, przez całą połówkę Yaya aż rwie się do rozgrywania ale z pozycji obrońcy nie ma takiego pola manewru
Komentarze
0
"Niech się boi bo oto Mistrz nadchodzi :D Kataloński walec zmiażdży ostatnią przeszkodę na swojej drodze :) Wierzę w to :) "
Mam pytanie: tak samo jak zmiażdżył w półfinale przedostatnią przeszkodę?
0
Abidal do środka, za Busquetsa Sylvinho a Yaya na DMC bo inaczej to kiepsko to widze, przez całą połówkę Yaya aż rwie się do rozgrywania ale z pozycji obrońcy nie ma takiego pola manewru
0
wiecie, że Huntelaar grał dzisiaj? :D
0
Abidal mistrzu ;) gra wyśmienicie z Henrym
0
haha caceres zamiast obczajać boisko to spoglądał na tą niunie co siedziała przed nim ;D
0
sopcast kanał 6543
0
Abidal do środka, za Busquetsa Sylvinho a Yaya na DMC bo inaczej to kiepsko to widze, przez całą połówkę Yaya aż rwie się do rozgrywania ale z pozycji obrońcy nie ma takiego pola manewru
0
"Niech się boi bo oto Mistrz nadchodzi :D Kataloński walec zmiażdży ostatnią przeszkodę na swojej drodze :) Wierzę w to :) "
Mam pytanie: tak samo jak zmiażdżył w półfinale przedostatnią przeszkodę?
0
wiecie, że Huntelaar grał dzisiaj? :D
0
miał xavi strzelac...