Teraz płacz że ,niby, słaba gra a przed sezonem w którym ustrzeliliśmy potrójną koronę, nikt by nie narzekał bo po prostu minionym sezonem, zawodnicy rozpieszczali kibiców genialną grą :)
Ibra tak jak sie spodziewalem na pocztaku gral nonszalancko glupio tracac pilki, wolny, malo zwrotny tego sie wlasnie obawialem. I przede wsyztskim w ogole nie dochodzi do przynajmniej 70% sytuacji. Eto'o jakby nie gral zawsze jedna, dwie setki na mecz mial bo porpostu jest mistrzem w wychodzeniu na wolne pole i tyle.
Ciekawe czy nie jest to spowodowane tym, że słabo przepracował okres przygotowawczy przez złamaną rękę. I w dodatku nowe otoczenie.
I w tym sęk. Nawet jeśli nie wiadomo jakimi wrogami byliby to, jednak jakikolwiek szacunek się należy. Hmm no powiem Ci szczerze, że tam nie byłem jeszcze:) ale po ostatnich transferach Realu to nic ciekawego już tam się nie pojawi.
Co do tego że nie można podyskutować... to chyba dawno na rm.pl nie byłeś. Nie żebym się czepiał itp. ale czasami tam lukam bo po prostu interesuje mnie piłka ogólnoeuropejska, kibicuję FCB i lubię zobaczyć co tam ,,piszczy,, za miedzą :) i powiem Ci szczerze, że to co tam zobaczyłem to jest żenada...
Teee lodzio może martw się o Real?? Nie zapomnij że macie w grupie OL Marsylia i AC Milan. Bądź co bądź OL Marsylia jechał Lyon który stwarzał Wam problemy a Milan mimo iż nie jest w formie to zawsze jest groźny. Do tego możliwy jest błysk R10 a już nie chcę wspominać pięknej owacji na Bernabeu...;)
Komentarze
0
Jeśli rozwiążą z nim kontrakt to większość ludzi straci do nich szacunek bo tak nie powinno się robić.
0
Teraz płacz że ,niby, słaba gra a przed sezonem w którym ustrzeliliśmy potrójną koronę, nikt by nie narzekał bo po prostu minionym sezonem, zawodnicy rozpieszczali kibiców genialną grą :)
0
Pyrzo_Barca
Ibra tak jak sie spodziewalem na pocztaku gral nonszalancko glupio tracac pilki, wolny, malo zwrotny tego sie wlasnie obawialem. I przede wsyztskim w ogole nie dochodzi do przynajmniej 70% sytuacji. Eto'o jakby nie gral zawsze jedna, dwie setki na mecz mial bo porpostu jest mistrzem w wychodzeniu na wolne pole i tyle.
Ciekawe czy nie jest to spowodowane tym, że słabo przepracował okres przygotowawczy przez złamaną rękę. I w dodatku nowe otoczenie.
0
I w tym sęk. Nawet jeśli nie wiadomo jakimi wrogami byliby to, jednak jakikolwiek szacunek się należy. Hmm no powiem Ci szczerze, że tam nie byłem jeszcze:) ale po ostatnich transferach Realu to nic ciekawego już tam się nie pojawi.
0
Zywiec21
Zobaczysz po pierwszym meczu co miałem na myśli.
Co do tego że nie można podyskutować... to chyba dawno na rm.pl nie byłeś. Nie żebym się czepiał itp. ale czasami tam lukam bo po prostu interesuje mnie piłka ogólnoeuropejska, kibicuję FCB i lubię zobaczyć co tam ,,piszczy,, za miedzą :) i powiem Ci szczerze, że to co tam zobaczyłem to jest żenada...
0
Mrozio - dziękóweczka ^^
Dobrze, że to Superpuchar Europy;) Miejmy nadzieję, że na ligę będą w optymalnej formie.
0
Pedro ;)
0
Teee lodzio może martw się o Real?? Nie zapomnij że macie w grupie OL Marsylia i AC Milan. Bądź co bądź OL Marsylia jechał Lyon który stwarzał Wam problemy a Milan mimo iż nie jest w formie to zawsze jest groźny. Do tego możliwy jest błysk R10 a już nie chcę wspominać pięknej owacji na Bernabeu...;)
0
No to czas najwyższy na drugi puchar w sezonie 2009/10 :)
0
Ładnie. Eto'o powróci na Camp Nou a Kaka na San Siro.. Coś mi tu śmierdzi podstępami ^^ Grupa jak najbardziej do wygrania.