1

Jorrel Hato? :)

0

Oczywiście Ces powinien grać w Barcelonie pasuje do ich stylu napewno bedzie mu sie dobrze gralo z druga linia bedzie duzo klepy.Napewno jest wart Fabregas tych pieniedzy.Ces czekamy mam nadzieje ze nie dlugo;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?