hehe dzięki :P btw czytałem już kiedyś ten materiał. Nie oglądam też meczy od wczoraj także przywykłem do tego że Messi biega porostu mniej ale intensywniej ;) Choć nie ukrywam, że spodziewałem się czegoś więcej ;) Zdaje sobie sprawę z kontuzji, ale skoro gra drugi mecz pełne 90 minut to oznaczałoby, że kontuzja zaleczona;) Nie chodzi mi o rajdy z piłką czy sprinty na wolne pole. Po prostu liczyłem, ze częściej będzie pokazywał się do gry na tzw. '' klepę'' . pzdr :)
Niezły mecz, chociaż szkoda tej straty puntów w końcówce. przede wszystkim cieszy zaangażowanie Suareza, czy Neymara... Niemniej trochę martwi mnie postawa Messiego. Myślałem, że wróci głodny gry i bd częściej wychodził do piłek, a takie mam odczucie, że znowu ''dreptał''.
zawsze podziwiam Leo za tą determinacje ... 4 złote piłki na koncie, 5 w drodze , osiągnięć indywidualnych nie sposób zliczyć, a mimo to nie traci zapału do pracy ... Liczę, że swój głód gry zaspokoi sowitą kolacją na Bernabeu w Madrycie :) Niemniej wiąże się to ze sporym ryzykiem...., nikt przecież nie odpuści, a świeże rany łatwo rozdrapać. Jakby dostał 45 minut było by chyba optymalnie.
Myślę, że powinien wystawić Suareza ... W takim spotkaniu mógłby się przełamać a druga rzecz Suarez dopiero wchodzi w rytm gry Barcelony, więc wydaje mi się, że powinien grać jak najczęściej ;)
zawsze podziwiam Leo za tą determinacje ... 4 złote piłki na koncie, 5 w drodze , osiągnięć indywidualnych nie sposób zliczyć, a mimo to nie traci zapału do pracy ... Liczę, że swój głód gry zaspokoi sowitą kolacją na Bernabeu w Madrycie :) Niemniej wiąże się to ze sporym ryzykiem...., nikt przecież nie odpuści, a świeże rany łatwo rozdrapać. Jakby dostał 45 minut było by chyba optymalnie.
na początku sezonu dyspozycja Rakiticia była bardzo obiecująca ... ale rywale też niewiele wymagali ;) teraz weryfikuje to LM i nie wygląda to dobrze ... Po za tym, że traci piłkę przy wyprowadzeniu akcji to i w defensywie za bardzo go też nie widać . W Sewilli dzielił piłką, gra była pod niego ale tam miał na wskroś ofensywne zadania ... Nie wiem czy ten eksperyment wypali ... ;) Jeśli chodzi o Sergio to bardzo inteligentny zawodnik, ale brakuje mu motoryki i waleczności, często zachowuje się zbyt pasywnie jak na zawodnika na pozycji numer 6. Daniego zostawię bo już chyba jego występ został podsumowany. Lubię gościa, ale ewidentnie przydałaby się rotacja na jego pozycji. btw. kilka razy zauważyłem, że pomijana jest druga linia a piłka wybijana jest byle dalej od bramki .. Takie akcje skazane od razu na niepowodzenia bo nie mamy rosłych napastników. .. Druga rzecz Barcelonę przed długie lata charakteryzowało to, że potrafią wyjść z opresji nie długą piłą, ale konstruktywnym budowaniem akcji ;) Liczę, że Louis Enrique zacznie wyciągać wnioski , bo jest z czego. pozdrawiam5
hehe dzięki :P btw czytałem już kiedyś ten materiał. Nie oglądam też meczy od wczoraj także przywykłem do tego że Messi biega porostu mniej ale intensywniej ;) Choć nie ukrywam, że spodziewałem się czegoś więcej ;) Zdaje sobie sprawę z kontuzji, ale skoro gra drugi mecz pełne 90 minut to oznaczałoby, że kontuzja zaleczona;) Nie chodzi mi o rajdy z piłką czy sprinty na wolne pole. Po prostu liczyłem, ze częściej będzie pokazywał się do gry na tzw. '' klepę'' . pzdr :)
Komentarze
0
hehe dzięki :P btw czytałem już kiedyś ten materiał. Nie oglądam też meczy od wczoraj także przywykłem do tego że Messi biega porostu mniej ale intensywniej ;) Choć nie ukrywam, że spodziewałem się czegoś więcej ;) Zdaje sobie sprawę z kontuzji, ale skoro gra drugi mecz pełne 90 minut to oznaczałoby, że kontuzja zaleczona;) Nie chodzi mi o rajdy z piłką czy sprinty na wolne pole. Po prostu liczyłem, ze częściej będzie pokazywał się do gry na tzw. '' klepę'' . pzdr :)
0
Niezły mecz, chociaż szkoda tej straty puntów w końcówce. przede wszystkim cieszy zaangażowanie Suareza, czy Neymara... Niemniej trochę martwi mnie postawa Messiego. Myślałem, że wróci głodny gry i bd częściej wychodził do piłek, a takie mam odczucie, że znowu ''dreptał''.
1
zawsze podziwiam Leo za tą determinacje ... 4 złote piłki na koncie, 5 w drodze , osiągnięć indywidualnych nie sposób zliczyć, a mimo to nie traci zapału do pracy ... Liczę, że swój głód gry zaspokoi sowitą kolacją na Bernabeu w Madrycie :) Niemniej wiąże się to ze sporym ryzykiem...., nikt przecież nie odpuści, a świeże rany łatwo rozdrapać. Jakby dostał 45 minut było by chyba optymalnie.
0
gdzie można obejrzeć ?
1
pierwsza połowa koncertowo , ale druga - stójka ... całkowicie oddany środek pola i inicjatywa Bawarczykom. Niemniej
jednak plan osiągnięty :)
2
Myślę, że powinien wystawić Suareza ... W takim spotkaniu mógłby się przełamać a druga rzecz Suarez dopiero wchodzi w rytm gry Barcelony, więc wydaje mi się, że powinien grać jak najczęściej ;)
1
pierwsza połowa koncertowo , ale druga - stójka ... całkowicie oddany środek pola i inicjatywa Bawarczykom. Niemniej
jednak plan osiągnięty :)
1
zawsze podziwiam Leo za tą determinacje ... 4 złote piłki na koncie, 5 w drodze , osiągnięć indywidualnych nie sposób zliczyć, a mimo to nie traci zapału do pracy ... Liczę, że swój głód gry zaspokoi sowitą kolacją na Bernabeu w Madrycie :) Niemniej wiąże się to ze sporym ryzykiem...., nikt przecież nie odpuści, a świeże rany łatwo rozdrapać. Jakby dostał 45 minut było by chyba optymalnie.
1
na początku sezonu dyspozycja Rakiticia była bardzo obiecująca ... ale rywale też niewiele wymagali ;) teraz weryfikuje to LM i nie wygląda to dobrze ... Po za tym, że traci piłkę przy wyprowadzeniu akcji to i w defensywie za bardzo go też nie widać . W Sewilli dzielił piłką, gra była pod niego ale tam miał na wskroś ofensywne zadania ... Nie wiem czy ten eksperyment wypali ... ;) Jeśli chodzi o Sergio to bardzo inteligentny zawodnik, ale brakuje mu motoryki i waleczności, często zachowuje się zbyt pasywnie jak na zawodnika na pozycji numer 6. Daniego zostawię bo już chyba jego występ został podsumowany. Lubię gościa, ale ewidentnie przydałaby się rotacja na jego pozycji. btw. kilka razy zauważyłem, że pomijana jest druga linia a piłka wybijana jest byle dalej od bramki .. Takie akcje skazane od razu na niepowodzenia bo nie mamy rosłych napastników. .. Druga rzecz Barcelonę przed długie lata charakteryzowało to, że potrafią wyjść z opresji nie długą piłą, ale konstruktywnym budowaniem akcji ;) Liczę, że Louis Enrique zacznie wyciągać wnioski , bo jest z czego. pozdrawiam5
0
hehe dzięki :P btw czytałem już kiedyś ten materiał. Nie oglądam też meczy od wczoraj także przywykłem do tego że Messi biega porostu mniej ale intensywniej ;) Choć nie ukrywam, że spodziewałem się czegoś więcej ;) Zdaje sobie sprawę z kontuzji, ale skoro gra drugi mecz pełne 90 minut to oznaczałoby, że kontuzja zaleczona;) Nie chodzi mi o rajdy z piłką czy sprinty na wolne pole. Po prostu liczyłem, ze częściej będzie pokazywał się do gry na tzw. '' klepę'' . pzdr :)