O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

mod

0

co za kretyn ten Guardiola!!!! myślałem w końcówce meczu kiedy nie robił zadnej zmiany i liczył na cud- okazało się że w tym kretyniźmie jest metoda i to na finał, a oni ledwo już człapali gdyby nie ślepota sędziego przy ręce piqe byłoby po zabawie a tak wychodzi że guardiola ma nosa i szczęście abez tego w sporcie nie ma co liczyć na sukcesy. Mecz w wykonaniu Barcy to żenada - prawie 0 strzałów na bramke ale gdy strzela się gola w ostatniej minucie to wybacza się wszystko nawet tak mizerną grę, która była też spowodowana postawieniem 10 obrońców przed polem karnym przez Chelsea.

Jeśli chodzi o kartki to żadną stratą nie jest Abidal ani tym bardziej Alves, który psuł rzuty wolne a dośrodkowywał tak że moja dziewczyna dała mu ksywę na cześć jednego menela z you tube "oczy kobry" Alves knocił raz po raz dośrodkowania i dlatego myślę że zastąpi go Puziol z powodzeniem na prawej obronie zaś za Abidala może wejść Piqe albo Caceres do środka ważne że wróci Henry

Visca EL BARCA !!!!!!

Piękny maj przed nami 3 TROFEA DO WZIĘCIA CZAS UZUPEŁNIĆ LODÓWKE SZAMPANAMI BO 2 TROFEA PEWNIE BĘDĄ NASZE - 3 oj też bym chciał zeby bylo nasze...

0

co za mecz to był liverpool chelsea taki mecz zdarza sie raz w sezonie oby barca nie trafiła na taką chelsea jak wczoraj

Zobacz wszystkie

0

BAN!

mod

0

co za mecz to był liverpool chelsea taki mecz zdarza sie raz w sezonie oby barca nie trafiła na taką chelsea jak wczoraj

0

co za kretyn ten Guardiola!!!! myślałem w końcówce meczu kiedy nie robił zadnej zmiany i liczył na cud- okazało się że w tym kretyniźmie jest metoda i to na finał, a oni ledwo już człapali gdyby nie ślepota sędziego przy ręce piqe byłoby po zabawie a tak wychodzi że guardiola ma nosa i szczęście abez tego w sporcie nie ma co liczyć na sukcesy. Mecz w wykonaniu Barcy to żenada - prawie 0 strzałów na bramke ale gdy strzela się gola w ostatniej minucie to wybacza się wszystko nawet tak mizerną grę, która była też spowodowana postawieniem 10 obrońców przed polem karnym przez Chelsea.

Jeśli chodzi o kartki to żadną stratą nie jest Abidal ani tym bardziej Alves, który psuł rzuty wolne a dośrodkowywał tak że moja dziewczyna dała mu ksywę na cześć jednego menela z you tube "oczy kobry" Alves knocił raz po raz dośrodkowania i dlatego myślę że zastąpi go Puziol z powodzeniem na prawej obronie zaś za Abidala może wejść Piqe albo Caceres do środka ważne że wróci Henry

Visca EL BARCA !!!!!!

Piękny maj przed nami 3 TROFEA DO WZIĘCIA CZAS UZUPEŁNIĆ LODÓWKE SZAMPANAMI BO 2 TROFEA PEWNIE BĘDĄ NASZE - 3 oj też bym chciał zeby bylo nasze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?