O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 41
  • Polecenia 46

Komentarze

1

W mojej opinii za dużo gorących głów tutaj się wypowiada. Decyzję co do tego czy gra czy siedzi na trybunach powinien podjąć trener. Bo to on jest odpowiedzialny za wyniki. Jak posadzi go na trybunie pewnie będzie zachwyt, że dobrze zrobił itp. Jak zacznie przegrywać mecze to zaczną się słowa o zwolnieniu, krytykujące prezydenta i transfery itp. To trener jest odpowiedzialny za zespół i to jemu należy zostawić decyzję w tej sprawie. Jak Dembele będzie miał w nosie grę jak go wystawią do składu to na pewno Xavi nie jest głupi i też to zobaczy i podejmie wtedy odpowiednie kroki.

20

Nie rozumiem dlaczego jest taka blokada przed postawieniem w kilku spotkaniach na Balde. Co się takiego stanie? Stracimy bramki? Już i tak je tracimy po błędach Alby, więc może warto. Po kilku spotkaniach będzie widać, czy rzeczywiście to jeszcze nie ten czas i szukamy wypożyczenia, czy jednak warto nadal na niego stawiać jako opcja do rotacji.

2

Bardzo średni mecz w wykonaniu Barcy. Gra obronna lepsza niż ostatnio, ale to nadal nie jest ten poziom jaki musi ona prezentować w walce z najlepszymi zespołami. W pomocy bardzo było widać jaka na tą porę jest różnica pomiędzy Arthurem a Roberto. Arthur daje o wiele więcej spokoju. Co do napastników Cou swój poziom, Suarez bardzo chaotycznie. Dembele taka ilość strat, że najbardziej cierpliwego kibica może zirytować. W moim odczuciu powinien odpocząć od gry,a jego minuty powinien łapać Malcom. Życzę spokojnej nocy.

1

Kara jak najbardziej słuszna. Zachował się bardzo nieodpowiedzialnie i niech poniesie za to surową karę. Nie ma co się bronić "ale z Realu ktoś...". Nikt z Realu nie kazał mu tego zrobić, a na zaczepki powinien być uodporniony bo nie gra w piłkę podwórkową tylko na najwyższym poziomie.

1

Serio pierwszy raz oglądacie mecz La Liga, żeby dowiedzieć się, że poziom sędziowania jest najmarniejszy w Europie? Barca po tym jak fajnie rozpoczęła spotkanie dała z każdą minutą się stłamsić. Najgorsze, że w momencie kiedy grają o wiele gorzej zaczynają się zachowywać jak Real za czasów JM. Wstyd mi za nich w tym momencie. Z klubu, który ma swoje Mes que une club stają się przeciętnymi kopaczami typu Ramos, Piesio i inny piłkarski szrot tylko dlatego, że ciśnienie poszło w górę.

Zobacz wszystkie

20

Nie rozumiem dlaczego jest taka blokada przed postawieniem w kilku spotkaniach na Balde. Co się takiego stanie? Stracimy bramki? Już i tak je tracimy po błędach Alby, więc może warto. Po kilku spotkaniach będzie widać, czy rzeczywiście to jeszcze nie ten czas i szukamy wypożyczenia, czy jednak warto nadal na niego stawiać jako opcja do rotacji.

6

Nie ma szans zeby odszedl. Jako jedyny CHCE grac a nie tylko statystuje na boisku i to o niebo za mniejsze pieniadze niz 20mln za sezon.

4

Pewnie zaraz się stworzy się gówno burza przez mój komentarz, ale serio bez Messiego Barca może stać się europejskim średniakiem. Taka solidna ekipa z opcją "PSG" czyli na ćwierćfinale w LM game over.

3

A byłeś na Camp Nou, Mini Estadi czy Palau Blaugrana? Jedno co łączy te miejsca to fakt, że są już wiekowe. Mają swój klimat i tego nikt nie może zanegować, ale taki klub jak FcB nie tyle co jest zobligowany na posiadanie lepszej infrastruktury, co po prostu chce ją unowocześnić. Jak by podobne areny leżały w Polsce to powiedział byś, że są z epoki Gierka. Po prostu przychodzi taka chwila kiedy klub chce wybudować nowe, nowoczesne miejsca, gdzie sekcje będą grały swoje mecze ligowe.

3

Sam byś poprowadził zespół do wygrania wszystkich tytułów? Brednie. Nie sięgając daleko Matrino też miał te gwiazdy, a każdy wie jak skończył sezon. Po dołku od DŁUGIEGO czasu kiedy Barca wygrywała wszystko już zwalniać trenera? Następne brednie. Tak jak już kilka osób napisało zachowali byśmy się jak Real, a takie gadki w stylu ekipa sama by grała i zwalnianie trenera jest na poziomie gimnazjalisty. Ochłonąć trochę, wiadro zimnej wody na głowę i kibicować w pozostałych meczach. Peace