Moje prywatne zdanie na temat odejścia Neymara! Dla mnie to spełnienie marzeń! Barca to więcej niż klub, a ten zawodnik był kulą u nogi dla klubu. Swoim wizerunkiem, prowokacyjnym zachowaniem, wybuchowością i stylem gry nie pasował nigdy do Barcy. Sprzedaż tego chłopaka, który co prawda się dopiero rozwija za takie pieniądze, to genialny ruch ze strony Barcy. Mamy kasę na każdego piłkarza świata, a odchodzi gość który miał najsłabsze statystyki z całej trójki, miał najwięcej negatywnych momentów na boisku, czyli bójki, kłótnie, głupie kartki i jedynie w kilku ważnych meczach był decydującym piłkarzem. Oczywiście nie ujmuje mu, no jest dobry, ale kurde felek nie aż taki dobry żeby bulić za niego taki hajs. Nienawidziłem patrzeć na Neymara w lidze, gdzie marnował seta za setą, a jego kreowanie akcji kończyło się w większości na podaniu do tył, bądź stratą. Ludzie naprawdę ten gość póki co nie był geniuszem, a sprzedajemy go zapewniając sobie kasę na dwa najbliższe okna transferowe. Majstersztyk.
Oby Ney grał dalej swoje ;D
Specjalna prowokacja na terenie halimadrit. Pchły nie będzie to próbują pokazać jacy to oni zjednoczeni. Pakować torby i na trening, a nie pajacować po stadionie rywala. Faktycznie brakuję prawdziwych kapitanów jakim był choćby Carles. Iniesta za miętki, żeby tam krzyknąć... Ee gówniarze, chować te zabawki, wracamy do domu! Brakuję kierownika szatni.
Trudny sezon przed nami, ale tego się można było spodziewać, po potrójnej koronie.
Tu chodzi o to, żeby klub sam radził sobie z kibicami, a nie żeby organizacja musiała to robić. Wyobraź sobie jakby organizacja musiała identyfikować na wszystkich stadionach w Hiszpanii ludzi dopuszczających się aktów przemocy. A tak karają konkretny klub, a klub niech robi co chcę; szuka i kara goscia, albo płaci za niego i cisza.
Oj kolego, chyba za bardzo patrzysz na Rafe przez pryzmat spotkania z Elche. W meczu z silniejszym Depor, nawet wchodząc w drugiej połowie Rafa nie wniósł za wiele w poczynania zespołu. Może jedno podanie. Moim zdaniem na ten mecz niezbędni, są Xavi i Rakitic, który jest na fali wschodzącej; dwa kluczowe podania w ostatnim meczu i ogromna praca w defensywie pokazują, że może wnieść dużo w dzisiejszym meczu. Choć właśnie nie wiem, czy nie jest za bardzo zajehany po ostatnim spotkaniu. Zobaczymy na kogo postawi Lucho, ciężko wytypować na jaką 11 się zdecyduję.
Bo większość, gdyby się otworzyła na wymianę ciosów, to schodziła by po 45 minutach z bagażem 3, 4 goli w plecy. Muszą trzymać sumiennie szyk obronny, żeby nie robić zbyt wielu przestrzeni na boisku. Nie każda drużyna ma tak świetnych piłkarzy, aby móc się utrzymywać przy piłce połowę meczu, przy świetnie grających w odbiorze przeciwnikach.
Witam. Cieszą trzy punkty, choć paznokcie ma większość zjedzone. Nie podobał mi się w ogóle pomysł na dośrodkowania, który uporczywie wdrażali co niektórzy gracze Barcy. Mam nadzieję, że ekipa się zgrywa i z czasem będzie coraz lepiej. Cieszy ta wiara w młodych, oraz powrót na boisko Generała, który zawsze wprowadza dla mnie ogromny spokój. W takim momencie gry kiedy Barca prowadzi z zaciętym zespołem, Generał będzie niezawodny. Jest obiecująco, natomiast nadal jestem dość sceptyczny i z lekkim niepokojem patrzę na fazę grupową ligi mistrzów.
Komentarze
0
Moje prywatne zdanie na temat odejścia Neymara! Dla mnie to spełnienie marzeń! Barca to więcej niż klub, a ten zawodnik był kulą u nogi dla klubu. Swoim wizerunkiem, prowokacyjnym zachowaniem, wybuchowością i stylem gry nie pasował nigdy do Barcy. Sprzedaż tego chłopaka, który co prawda się dopiero rozwija za takie pieniądze, to genialny ruch ze strony Barcy. Mamy kasę na każdego piłkarza świata, a odchodzi gość który miał najsłabsze statystyki z całej trójki, miał najwięcej negatywnych momentów na boisku, czyli bójki, kłótnie, głupie kartki i jedynie w kilku ważnych meczach był decydującym piłkarzem. Oczywiście nie ujmuje mu, no jest dobry, ale kurde felek nie aż taki dobry żeby bulić za niego taki hajs. Nienawidziłem patrzeć na Neymara w lidze, gdzie marnował seta za setą, a jego kreowanie akcji kończyło się w większości na podaniu do tył, bądź stratą. Ludzie naprawdę ten gość póki co nie był geniuszem, a sprzedajemy go zapewniając sobie kasę na dwa najbliższe okna transferowe. Majstersztyk.
Oby Ney grał dalej swoje ;D
0
Specjalna prowokacja na terenie halimadrit. Pchły nie będzie to próbują pokazać jacy to oni zjednoczeni. Pakować torby i na trening, a nie pajacować po stadionie rywala. Faktycznie brakuję prawdziwych kapitanów jakim był choćby Carles. Iniesta za miętki, żeby tam krzyknąć... Ee gówniarze, chować te zabawki, wracamy do domu! Brakuję kierownika szatni.
Trudny sezon przed nami, ale tego się można było spodziewać, po potrójnej koronie.
6
Ty no dobra, ale Alexis droższy od Suareza? ;D
0
Tu chodzi o to, żeby klub sam radził sobie z kibicami, a nie żeby organizacja musiała to robić. Wyobraź sobie jakby organizacja musiała identyfikować na wszystkich stadionach w Hiszpanii ludzi dopuszczających się aktów przemocy. A tak karają konkretny klub, a klub niech robi co chcę; szuka i kara goscia, albo płaci za niego i cisza.
0
Oj kolego, chyba za bardzo patrzysz na Rafe przez pryzmat spotkania z Elche. W meczu z silniejszym Depor, nawet wchodząc w drugiej połowie Rafa nie wniósł za wiele w poczynania zespołu. Może jedno podanie. Moim zdaniem na ten mecz niezbędni, są Xavi i Rakitic, który jest na fali wschodzącej; dwa kluczowe podania w ostatnim meczu i ogromna praca w defensywie pokazują, że może wnieść dużo w dzisiejszym meczu. Choć właśnie nie wiem, czy nie jest za bardzo zajehany po ostatnim spotkaniu. Zobaczymy na kogo postawi Lucho, ciężko wytypować na jaką 11 się zdecyduję.
10
Przecież wyraźnie jest napisane, że udali się pociągiem ;-)
6
Ty no dobra, ale Alexis droższy od Suareza? ;D
6
Jaja se robisz? Czy masz 10 lat?A bo Ty madritista. Taka nieciekawa u Was strona, że u nas przegląd prasy musisz czytać?
2
Bo większość, gdyby się otworzyła na wymianę ciosów, to schodziła by po 45 minutach z bagażem 3, 4 goli w plecy. Muszą trzymać sumiennie szyk obronny, żeby nie robić zbyt wielu przestrzeni na boisku. Nie każda drużyna ma tak świetnych piłkarzy, aby móc się utrzymywać przy piłce połowę meczu, przy świetnie grających w odbiorze przeciwnikach.
1
Witam. Cieszą trzy punkty, choć paznokcie ma większość zjedzone. Nie podobał mi się w ogóle pomysł na dośrodkowania, który uporczywie wdrażali co niektórzy gracze Barcy. Mam nadzieję, że ekipa się zgrywa i z czasem będzie coraz lepiej. Cieszy ta wiara w młodych, oraz powrót na boisko Generała, który zawsze wprowadza dla mnie ogromny spokój. W takim momencie gry kiedy Barca prowadzi z zaciętym zespołem, Generał będzie niezawodny. Jest obiecująco, natomiast nadal jestem dość sceptyczny i z lekkim niepokojem patrzę na fazę grupową ligi mistrzów.