Spojrz na jedna rzecz -np. na stadion Camp Nou - totalny piknik, brak fanatykow, dopingu, ultras itp.
ogolnie lipa.
Kibice to za duzo powiedziane, wiekszosc z nich to sympatycy w kapciach przed telewizorem - smiesza mnie ci wielcy "kibice" z Polski Barcy, Chelsea, Manchesteru, Interu, Realu itp... gdzie wiekszosc z nich nie byla nawet na stadionie tychze druzyn. no ale "kibicuja" im bo dobrze graja w pilke, a jak bedzie lipa to sie przerzuci na inny super ekstra europejski klub i po klopocie.
skad tylu kibicow Barcy na calym swiacie? bo dobra pilka jest... ale najlepsze jest to ze 30 tys fanow Barcy kontra 3 tys fanow Lecha, Legii czy Wisly i ci pierwsi nie istnieja pod wzgledem ultras, dopingu czy chuliganki.
ja tam nie "kibicuje" zadnemu europejskiemu zespolowi.. bo co to za kibicowanie skoro mecze sie oglada w tv?
bezsens.
napieprzacie niektorzy na Polska pilke, ok ale jesli chodzi o kibicow Hiszpania jest sto lat za murzynami.. i Polskim fanatykom moga lizac stopy.
Teraz np. "Fani" z Polski musza przyjechac na Reymonta bo z Hiszpanii pewnie pojedziecie kilkadziesiat osob... biedne to jest. patrzac na to ze Wisly w srode ma byc ponad 5 tys ! a jaka sportowo Wisla jest a jaka Barcelona !
Spojrz na jedna rzecz -np. na stadion Camp Nou - totalny piknik, brak fanatykow, dopingu, ultras itp.
ogolnie lipa.
Kibice to za duzo powiedziane, wiekszosc z nich to sympatycy w kapciach przed telewizorem - smiesza mnie ci wielcy "kibice" z Polski Barcy, Chelsea, Manchesteru, Interu, Realu itp... gdzie wiekszosc z nich nie byla nawet na stadionie tychze druzyn. no ale "kibicuja" im bo dobrze graja w pilke, a jak bedzie lipa to sie przerzuci na inny super ekstra europejski klub i po klopocie.
skad tylu kibicow Barcy na calym swiacie? bo dobra pilka jest... ale najlepsze jest to ze 30 tys fanow Barcy kontra 3 tys fanow Lecha, Legii czy Wisly i ci pierwsi nie istnieja pod wzgledem ultras, dopingu czy chuliganki.
ja tam nie "kibicuje" zadnemu europejskiemu zespolowi.. bo co to za kibicowanie skoro mecze sie oglada w tv?
bezsens.
napieprzacie niektorzy na Polska pilke, ok ale jesli chodzi o kibicow Hiszpania jest sto lat za murzynami.. i Polskim fanatykom moga lizac stopy.
Teraz np. "Fani" z Polski musza przyjechac na Reymonta bo z Hiszpanii pewnie pojedziecie kilkadziesiat osob... biedne to jest. patrzac na to ze Wisly w srode ma byc ponad 5 tys ! a jaka sportowo Wisla jest a jaka Barcelona !
INFORMACJA ODNOSNIE BILETOW DLA FANOW BARCY NA MECZ Z WISLA PRZY REYMONTA !!!! INFO na 100% PEWNE OD OSOB Z KLUBU WISLY !! BILETY ZOSTANA WYSLANE DO HISZPANI, NIE BEDZIE MOZLIWOSCI ICH ZAKUPU W KRAKOWIE !!!!
INFORMACJA ODNOSNIE BILETOW DLA FANOW BARCY NA MECZ Z WISLA PRZY REYMONTA !!!! INFO na 100% PEWNE OD OSOB Z KLUBU WISLY !! BILETY ZOSTANA WYSLANE DO HISZPANI, NIE BEDZIE MOZLIWOSCI ICH ZAKUPU W KRAKOWIE !!!!
PISZE OCZYWISCIE O BILETACH NA SEKTOR GOSCI (PRZEZNACZONEGO DLA FANOW BARCY) A JESLI KTOS CHCE KUPIC BILET NORMALNIE NA TRYBUNY WISLY TO OK, ALE ZEBY WAM DO GLOWY NIE PRZYSZLO WEJSC NA TRYBUNY WISLACKIE W BARWACH WISLY!! CHCECIE CHYBA CALI WYJSC Z MECZU, A WIDOKU PALACEGO SIE SZALIKA CZY TAM KOSZULKI BYM TYM BARDZIEJ NIE ZNIOSL. NIE ZAPOMINAJCIE ZE WISLA MA WY... NA BARCE, NIC ICH Z NAMI NIE LACZY DLATEGO NIE UTOZSAMIAJCIE SIE Z TYM ZE JESTESCIE KIBICAMI BARCY-DLA WLASNEGO DOBRA!
Komentarze
0
przestań spamować, bo będzie ban!
mod
0
Ban!
0
do redakcji:
pisze sie "Cracovii" przed dwa i na koncu.
Tak samo Legii.
Bo nie ma czegos takiego jak Cracova i Lega.
0
Si@ra kibicuja Barcy bo dobrze gra w pilke.
Spojrz na jedna rzecz -np. na stadion Camp Nou - totalny piknik, brak fanatykow, dopingu, ultras itp.
ogolnie lipa.
Kibice to za duzo powiedziane, wiekszosc z nich to sympatycy w kapciach przed telewizorem - smiesza mnie ci wielcy "kibice" z Polski Barcy, Chelsea, Manchesteru, Interu, Realu itp... gdzie wiekszosc z nich nie byla nawet na stadionie tychze druzyn. no ale "kibicuja" im bo dobrze graja w pilke, a jak bedzie lipa to sie przerzuci na inny super ekstra europejski klub i po klopocie.
skad tylu kibicow Barcy na calym swiacie? bo dobra pilka jest... ale najlepsze jest to ze 30 tys fanow Barcy kontra 3 tys fanow Lecha, Legii czy Wisly i ci pierwsi nie istnieja pod wzgledem ultras, dopingu czy chuliganki.
ja tam nie "kibicuje" zadnemu europejskiemu zespolowi.. bo co to za kibicowanie skoro mecze sie oglada w tv?
bezsens.
napieprzacie niektorzy na Polska pilke, ok ale jesli chodzi o kibicow Hiszpania jest sto lat za murzynami.. i Polskim fanatykom moga lizac stopy.
Teraz np. "Fani" z Polski musza przyjechac na Reymonta bo z Hiszpanii pewnie pojedziecie kilkadziesiat osob... biedne to jest. patrzac na to ze Wisly w srode ma byc ponad 5 tys ! a jaka sportowo Wisla jest a jaka Barcelona !
miedzy tymi klubami jest PRZEPASC .
0
regulamin!
mod
0
Ban!
0
Si@ra kibicuja Barcy bo dobrze gra w pilke.
Spojrz na jedna rzecz -np. na stadion Camp Nou - totalny piknik, brak fanatykow, dopingu, ultras itp.
ogolnie lipa.
Kibice to za duzo powiedziane, wiekszosc z nich to sympatycy w kapciach przed telewizorem - smiesza mnie ci wielcy "kibice" z Polski Barcy, Chelsea, Manchesteru, Interu, Realu itp... gdzie wiekszosc z nich nie byla nawet na stadionie tychze druzyn. no ale "kibicuja" im bo dobrze graja w pilke, a jak bedzie lipa to sie przerzuci na inny super ekstra europejski klub i po klopocie.
skad tylu kibicow Barcy na calym swiacie? bo dobra pilka jest... ale najlepsze jest to ze 30 tys fanow Barcy kontra 3 tys fanow Lecha, Legii czy Wisly i ci pierwsi nie istnieja pod wzgledem ultras, dopingu czy chuliganki.
ja tam nie "kibicuje" zadnemu europejskiemu zespolowi.. bo co to za kibicowanie skoro mecze sie oglada w tv?
bezsens.
napieprzacie niektorzy na Polska pilke, ok ale jesli chodzi o kibicow Hiszpania jest sto lat za murzynami.. i Polskim fanatykom moga lizac stopy.
Teraz np. "Fani" z Polski musza przyjechac na Reymonta bo z Hiszpanii pewnie pojedziecie kilkadziesiat osob... biedne to jest. patrzac na to ze Wisly w srode ma byc ponad 5 tys ! a jaka sportowo Wisla jest a jaka Barcelona !
miedzy tymi klubami jest PRZEPASC .
0
MECZ JEST W KRAKOWIE NA 100%
INFORMACJA ODNOSNIE BILETOW DLA FANOW BARCY NA MECZ Z WISLA PRZY REYMONTA !!!! INFO na 100% PEWNE OD OSOB Z KLUBU WISLY !! BILETY ZOSTANA WYSLANE DO HISZPANI, NIE BEDZIE MOZLIWOSCI ICH ZAKUPU W KRAKOWIE !!!!
0
INFORMACJA ODNOSNIE BILETOW DLA FANOW BARCY NA MECZ Z WISLA PRZY REYMONTA !!!! INFO na 100% PEWNE OD OSOB Z KLUBU WISLY !! BILETY ZOSTANA WYSLANE DO HISZPANI, NIE BEDZIE MOZLIWOSCI ICH ZAKUPU W KRAKOWIE !!!!
0
PISZE OCZYWISCIE O BILETACH NA SEKTOR GOSCI (PRZEZNACZONEGO DLA FANOW BARCY) A JESLI KTOS CHCE KUPIC BILET NORMALNIE NA TRYBUNY WISLY TO OK, ALE ZEBY WAM DO GLOWY NIE PRZYSZLO WEJSC NA TRYBUNY WISLACKIE W BARWACH WISLY!! CHCECIE CHYBA CALI WYJSC Z MECZU, A WIDOKU PALACEGO SIE SZALIKA CZY TAM KOSZULKI BYM TYM BARDZIEJ NIE ZNIOSL. NIE ZAPOMINAJCIE ZE WISLA MA WY... NA BARCE, NIC ICH Z NAMI NIE LACZY DLATEGO NIE UTOZSAMIAJCIE SIE Z TYM ZE JESTESCIE KIBICAMI BARCY-DLA WLASNEGO DOBRA!