Ibra i Villa moga spokojnie grac w pierwszym skladzie, tak jak w wielu spotkaniach w zeszlym sezonie (np. masakra Arsenalu na CN) Messi moze grac jako cofniety srodkowy napastnik, a przed nim biegaliby wtedy Zlatan i David.
Messi znacznie lepiej sie prezentuje na tej pozycji, bo wykorzystuje swoj genialny drybling jak i porzadny przeglad pola, a Ibra z Villa na przodzie na pewno nasiekaliby porzadna liczbe bramek.
Na pewno to lepsza opcja niz ufanie Pedro, ktory za rok bedzie juz pewnie wypalonym pilkarzem (ani troche nie wierze by byl on pilkarzem lepszym niz przecietnym).
Poza tym Ibra jest zbyt medialny eby sie go pozbywac, przy trudnej sytuacji ekonomicznej to tez ma swoje znaczenie.
Oby wypalil transfer Mascherano, wtedy mozemy patrzec z wielkim optymizmem w przyszlosc.
Komentarze
0
Dobrze, ze to czlowiek bez tzw. DNA Barcy.
Im szersza kadra (ani troche nie bazujaca na graczach rezerw) tym lepiej.
0
Brawo Ibra, sama prawda.
0
Szkalowanie Laporty to SKANDAL.
0
Sprzedac Ville i Alvesa i dac NOlito dwa miejsca w podstawowej jedenastce !
0
No to teraz bedzie natlok komentarzy typu "Samper do pierwszego składu".
0
Chlopak jest swietny, ale poki Guardiola rzadzi w Barcelonie to nie ma szans na jego sprowadzenie.
0
Ibra i Villa moga spokojnie grac w pierwszym skladzie, tak jak w wielu spotkaniach w zeszlym sezonie (np. masakra Arsenalu na CN) Messi moze grac jako cofniety srodkowy napastnik, a przed nim biegaliby wtedy Zlatan i David.
Messi znacznie lepiej sie prezentuje na tej pozycji, bo wykorzystuje swoj genialny drybling jak i porzadny przeglad pola, a Ibra z Villa na przodzie na pewno nasiekaliby porzadna liczbe bramek.
Na pewno to lepsza opcja niz ufanie Pedro, ktory za rok bedzie juz pewnie wypalonym pilkarzem (ani troche nie wierze by byl on pilkarzem lepszym niz przecietnym).
Poza tym Ibra jest zbyt medialny eby sie go pozbywac, przy trudnej sytuacji ekonomicznej to tez ma swoje znaczenie.
Oby wypalil transfer Mascherano, wtedy mozemy patrzec z wielkim optymizmem w przyszlosc.
0
Eto'o wróóóć !
0
Sprzedac Ville i Alvesa i dac NOlito dwa miejsca w podstawowej jedenastce !
0
Szkalowanie Laporty to SKANDAL.