0

Jak się człowiek czegoś boi i wie, że bedzie źle, to musi sobie gadaniem nadrobic... ;] ahh te dzieciaki :D może admin powinnien jakies testy zrobic przed rejestrowaniem się na naszą stronke xD? czas pokaże co bedzie:) ale tak nawiasem mówiąc, porównajcie sobie mecze Barcy w LM z sezonu 05/06 :D powiem szczerze, że ciekawe to wygląda:P

0

Jak się człowiek czegoś boi i wie, że bedzie źle, to musi sobie gadaniem nadrobic... ;] ahh te dzieciaki :D może admin powinnien jakies testy zrobic przed rejestrowaniem się na naszą stronke xD? czas pokaże co bedzie:) ale tak nawiasem mówiąc, porównajcie sobie mecze Barcy w LM z sezonu 05/06 :D powiem szczerze, że ciekawe to wygląda:P

0

Nie ma co się denerwować na typa, który nawet nie wie jak sie piszę imię zawodnika (Rayan) jego ulubionej druzyny niby ;] pewnie zaczął lubić Manchester United jak zdobyli roku tomu tytuł LM... Po 27 maja pewnie przeniesie się na naszą strone, bo to Barca wygra LM... i tak co roku to samo...

A co do sędziów no to powiem tyle, każdy popelnia błędy... innym sie zdaża więcej innym mniej... W pierwszym półfinale sędzia też nie popisał się umiejętnościami;) niestety w tym sporcie trzeba mieć trochę szczęścia, a jak to mówią szczęścię sprzyja lepszym Visca El BARCA =))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?