O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

czy skrót w wersji HD jest zgrywany z rosyjskiej tv? też bez komentarza jest.

0

opcja pierwokupu działa chyba tylko wtedy jeśli Barca z niego zrezygnuje...

0

a ja bym się z niego nie śmiał.

Chłopak ma polot i jest młody. Stylem do Barcy by pasował.

Może nie teraz ale nie zdziwiłbym się gdybyśmy zobaczyli go w koszulce Barcy za rok czy dwa.

0

a ja bym się z niego nie śmiał.

Chłopak ma polot i jest młody. Stylem do Barcy by pasował.

Może nie teraz ale nie zdziwiłbym się gdybyśmy zobaczyli go w koszulce Barcy za rok czy dwa.

0

Spodziewałem się bardziej otwartego meczu ale na początku Real postanowił chyba grać z kontry a później czerwona dla Sergio i taka "nerwówka".

Mnie Real pozytywnie zaskoczył natomiast Barca trochę zawiodła ale to może wina nieco dziwnego ustawienia.

Emocji co niemiara:) Pokazaliśmy charakter:)

No i znów wygrywamy dwa ważne mecze z rzędu :)

Zobacz wszystkie

0

ja bym nie powiedział ,że trafiliśmy na jednego z łatwiejszych...

Lyon już od wielu lat pokazuje ,że liczy się w Europie...

0

Brozek w reprezentacji nie gra bo nic w niej nie pokazal... no i podobno bramki tylko w Krakowie potrafi strzelac.

0

z tego transferu to już komedia się robi... moim zdaniem Laporta na pewno zna zdanie samego Eto, jeśli chce odejść niech odchodzi. Jest świetny ale Barca tworzy bardzo dużo okazji bramkowych więc i inni powinni sobie poradzić.

0

zywiec21 : http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id= 1082 tyle znaczy.

Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj bo tylko robisz z siebie idiotę.

0

Spodziewałem się bardziej otwartego meczu ale na początku Real postanowił chyba grać z kontry a później czerwona dla Sergio i taka "nerwówka".

Mnie Real pozytywnie zaskoczył natomiast Barca trochę zawiodła ale to może wina nieco dziwnego ustawienia.

Emocji co niemiara:) Pokazaliśmy charakter:)

No i znów wygrywamy dwa ważne mecze z rzędu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?