ej ej ej po co te insynuacje...? przecierz to słaby zawodnik zagał dobre 3 mecze na euro i wszyscy sie nim podniecają zal... na co on w barcy??? no na co? zal mi gościa bo sie ceni a gra jak by nie mugł zal zal zal
ej ej ej po co te insynuacje...? przecierz to słaby zawodnik zagał dobre 3 mecze na euro i wszyscy sie nim podniecają zal... na co on w barcy??? no na co? zal mi gościa bo sie ceni a gra jak by nie mugł zal zal zal
Komentarze
0
ej ej ej po co te insynuacje...? przecierz to słaby zawodnik zagał dobre 3 mecze na euro i wszyscy sie nim podniecają zal... na co on w barcy??? no na co? zal mi gościa bo sie ceni a gra jak by nie mugł zal zal zal
0
ej ej ej po co te insynuacje...? przecierz to słaby zawodnik zagał dobre 3 mecze na euro i wszyscy sie nim podniecają zal... na co on w barcy??? no na co? zal mi gościa bo sie ceni a gra jak by nie mugł zal zal zal