sopocianin
Dołączył/a: styczeń 2013
Sopot
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myśle ze tak każdy ma jak jest dobrze to pod niebo wynosimy ale jak nadchodzi zło to 2m pod ziemie
1
Może i masz racje
Ale ten futbol robi sie juz dziwny
A ta afera w fifa tez może rożne myśli do głowy nasowac
0
Przeciesz zwalniać go chciała większość
A przyszły sezon może byc słabszy to tez bedzie taka euforia
0
A za tak oklaski to mega szacun
0
Ja jestem przekonany ze to była piękna lekcja dla barcy i mam nadzieje za zarząd wyciągnie mocne wnioski
Ale zastanawiam sie poco Leo zarabia 20 mil jak nic nie potrafił pokazać
Bo ale może sie zmieni
Bo jak ZA takie występy maja dostawać taka kasę to to jest bez sesu
0
Choć barwy moje maja inne barwy to wfinaleLM bede z wami
Nie bede zmieniał barw po przegranym sezonie
Szczęśliwi po wygranej
Wierni po przegranej!!!!!
Ale Diego i chłopaki rozegrali piękny sezon
Czapka z głowy
Został jeszcze jeden mecz ale życzę wam by był to spacer po parku
Powodzenia
A Barcelonie dziękuje za chęci
0
Witam
Może zamiast sie mądrowac to wyjdzmy na murawę i pozapie.....jmy 90 min bo trenerem przed tv każdy potrafi byc
0
Uważam ze barca chce pozbyć sie nie tych piłkarzy których powinna
Moim zdaniem Leo niech sie pozbeda bo zabardzo zaczyna gwiazdorzyc a alex jest ambitny i chce grać
Tello tez powinien zostać ma potencjał
Do dupy jest myślenie zarządu
Ale to moje zdanie
0
Do dupy to wszystko
1
Dobrze ze ten sezon sie już kończy bo już tych tłumaczeń czytać mi sie niechce
Niech powiedzą ze sezon jest do dupy
A tu wieczne tłumaczenie
A to trawa
A to tamto
Prawda jest że ch.....j baletnicy to i rombek u spódnicy
Martini czas już do domu
A i kilku gwiazdorów wywalić a nie kontrakty na 20 milionów euro podpisywać im wszystkim do już w dupach sie poprzewracało
Najpierw efekty a potem jakaś premia
Do dupy to jest
0
Szczęśliwi po wygranej
Wierni po przegranej
0
Z niewolnika nie zrobisz pracownika
Niech sobie idze
0
Mieli niefart
0
Alves kozak
0
Alves zotan
0
Dani jesteś wielki
0
Ale kiedyś wszyscy spotkamy sie na jednym boisku
9
List ma moc
0
Czas na zmiany
0
dla mnie może wrócic szkoda ze sam
0
no to do nastepnego
0
jesli nawet o nikt nie umarł od tego jak dostał w pysk a messi też człowiek