0

to chyba nie jest odpowiedni czas i miejsce na eksperymenty ze składem...

0

ja typuje Stuttgart ciekawy mecz by był :P

0

Wiadomo kto przejmie po nim nr 7 ?

0

boze iniesta ten zadziak...nie widze naszej barcy, szybko szukajmy lewego skrzydłowego puki czas...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?