sobol10
Dołączył/a: maj 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kiedyś Terry stał na bramce :)
0
jeeest wreszcie zejdzie.
0
zmien avka
0
Neymar...
0
Wiadomo ile będzie pauzował?
0
fcbarca veb
Skąd wiesz że nie zagra.?
0
Będzie Pedro. Bartra będzie musiał zgrać dobrze w obronie lub zagra Busquets. Ją widzę skład: Valdes,-Alves, Pique, Busquets, Alba,- Xavi, Fabregas, Iniesta, Tello, Villa, Pedro.
0
PAPAJ02
To są tylko przewidywane składy i Alexis zapewne nie będzie grał.!!!
0
Tello według mnie nie za dobrze poradzi sobie od pierwszej minuty w tak ważnym meczu. Może Iniesta, Messi, Villa.
0
Szkoda trzech punktów. ;/ ale ddobrze że wrocili
0
Dajecie minusa, bo napisałem prawdę? To jest wkurzające jak jest o czymś artykuł a wy o Realu, o butach itp. to jest moje zdanie.
0
Proszę nie piszcie o meczu Realu. :)
0
bonus
To sobie porównaj gre Marca i Gerarda. w wieku 22 lat !!!!
0
bonus
Bartra ma 22 lata i do najlepszych nie należy. Kiedy np. Pique miał 22 lata to już pykał w finale LM. !!!! Więc ona nabierze doświadczenia ale taki jak Gerard nie będzie. Moje zdaniie.
0
destro
sorry ale nie przeczytałem całego kom. xD
0
\Tylko że to strona o Barcy i nie rozumiem. Jak jest artykuł o Barcy to piszcie o meczu a jak macie problem to se włącz interie i wynik se zobacz.
0
destro
Dzisiaj Bartra nie zagrał dobrego meczu i do Varana trochę mu brakuje.
0
Kogo na stronie fcbarca.com obchodzi jak idzie Realowi.? Raczej powinniście pisać o zremisowanym meczu a nie o tym jak idzie Realowi. Zacznijcie się przejmować meczami Barcy a nie piszecie że Real remisuje. Taka prawda. ;D