2

Widać, że moderacja kuleje.

2

Pewien użytkownik na tej stronie dostał permanentnego bana za komentarz : "Że co?", więc wiesz.

1

Dlaczego wspominasz o Realu?

1

Wspaniale. Powieś sobie jego zdjęcie nad łóżkiem, w pokoju zrób ołtarzyk i poinformuj o tym mamę, bo nas to w ogóle nie obchodzi.

1

Na takie słowa Fabsa to się kibice Chelsea powinni obrazić. Barca obecnie nie ma stylu.

1

Mam nadzieję, że Bartomeu przeczytał te komentarze :

https://x.com/jmbartomeu/status/550650856778268672

Należy mu się.

1

Niech szybko nie odchodzi, bo ktoś musi ustawiać naszych zawodników do pionu. Bartra jeszcze musi dorosnąć.

1

Ignorujcie go, to mu się znudzi.

1

I po co te prowokacje? Próbujesz się dowartościować zwracając na siebie uwagę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?