soarq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś Eto'o w Interze był najlepszym piłkarzem na boisku od pierwszego meczu. Jakoś Maxwell praktycznie natychmiast się zadomowił i już widać, że może wygryźć Abidala. Jakoś Kaka i Ronaldo od pierwszej minuty rządzą i prowadzą grę Realu.
Ale zero, które pokazał Ibrahimovic w tym meczu (chociaż fizycznie musi być już w formie, ma za sobą 6 dni treningów z Interem i presezon z Barcą) to oczywiście przypadek...
Ręka do góry kto uważa, że Villa miałby równie słaby debiut w Barcelonie. ;-)
0
Nie wolno krytykować?
Przecież każdy kto się zna się na piłce wie, że ławka rezerwowych w Barcelonie nie istnieje. Nie ma co się obrażać. Ławka jest cienka w pasie i słabo pcha się...
Ibrahimovic został sprowadzony, bo miał być bardziej skuteczny od Eto'o - najlepszym napastnikiem na świecie od kilku lat. No cóż, w tym spotkaniu miał 4-5 okazji z których przynajmniej raz powinien bardziej zagrozić bramkarzowi.
Nie zdziwcie się jak strzeli w tym sezonie 15 bramek i pójdzie gdzieś w Europę po sezonie za 15mln euro.
0
Ibra miał wykorzystywać nadarzające się sytuacje. Miał 2 świetne i obie szmaty puścił.
Oj to będzie sezon pełen rozczarowań. Nic się nie nauczyli z 2006 roku. Te same błędy.
0
I co? Mówiłem, że strata Eto'o to największy błąd popełniony przez Barcelonę w ostatniej dekadzie.
0
60341 na Sopcascie NIE DZIAŁA!
Działające linki:
http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-zywo-borussia-dortmund-real-madryt,6510.html
http://www.iraqgoals.net/ch3.html
Jeżeli wywala po chwili to trzeba sobie ustawić jakieś proxy spoza Polski np. 174.142.24.201 z portem 3128 zgodnie z opisem na prosoccer.pl/proxy
0
Gość jest szybki, bardzo mocno trzyma się na nogach, ma świetny balans i wygląda na to, że i podać dokładnie potrafi.
Jeżeli byłby do wyciągnięcia za 15-20mln to brać wg mnie.
0
Niestety pozbycie się Eto'o jest największym błędem personalnym w ostatnich 10 latach w Barcelonie.
Nadal nie potrafię zrozumieć jak można było oddać za pół darmo najlepszego napastnika na świecie od lat. Co z tego, że miał wredny charakter jak zapewnił 2 tytułu LM i był gwarancją przynajmniej 20 bramek w sezonie.
Myślę, że Barcelona będzie mocno żałować pozbycia się Samuela.
0
Dla mnie Iniesta to najlepszy gracz globu zaraz za CR i Messim. A, że ci dwa mają jeszcze lata gry przed sobą to chciałbym, żeby to Andres zdobył złotą piłkę, bo drugiego tak dobrego sezonu w karierze się zwykle nie ma.
0
Szkoda, że fizycznie Puyol to już nie jest to samo co kiedyś. No ale wola walki została, a i doświadczenie procentuje.
0
Pinto jest przyzwoity, ale daleko mu do czołowych bramkarzy świata, nie mówiąc już o Valdesie.
Jego największym minusem jest brak inteligencji boiskowej - za często kiedy powinien wykopać piłkę podawał do obrońcy, a kiedy powinien podać to wykopywał.
0
Wypadałoby w końcu zmienić tytuł tego newsa.
0
Tytuł newsa zawiera błąd stylistyczny. Powinno być sztuCE, a nie sztuki.
0
Jeżeli ktoś będzie miał linka do transmisji w dobrej jakości niech PODA TUTAJ!
0
Z daleka z Toure możnaby go pomylić :p
0
Pinto dał nieźle d... w tym meczu. A tak poza tym to on nie potrafi rozprowadzić akcji.
0
Ci co mówią, że Messi jest lepszy od Maradony chyba nigdy nie widzieli żadnego meczu tego drugiego.
Maradona to zbiór najlepszych cech Zidane'a, Ronaldinho i Messiego. On nie miał wad.
Messi to fantastyczny piłkarz, najlepszy po Zidanie i Ronaldinho, ale nie ma tylu zalet co Maradona. Choćby nie potrafi strzelać z rzutów wolnych i gorzej gra głową.
Maradona był najlepszy w historii. Miał zrypaną psychę, ale drugiego takiego piłkarza nie było i nie będzie.
0
Nie wiedziałem, że Messiego taki paker :-)
Jak tak dalej pójdzie, to te mięśnie będą mu w grze przeszkadzały, żeby nie przesadził ;)
0
Na lewą Ribery albo Robben i jesteśmy w niebie :-)
0
Na lewą Ribery albo Robben i jesteśmy w niebie :-)
0
rdam naucz się czytać ze zrozumieniem.
0
Solidny występ Alvesa. Miał lepsze, ale asystę zaliczył.
Messi jest bez formy od kilku spotkań. Ale co jest najciekawsze, to Leo bez formy i tak jest najgroźniejszym piłkarzem na świece. Strach pomyśleć co będzie jak Messi dojdzie do formy szczytowej...
E2 zmarnował mnóstwo sytuacji, powinien nad tym popracować.
Henry jak zwykle w swoim stylu. Nie wiem czemu jest taki toporny w swoich ruchach. Chyba to już z racji wieku i nie zobaczymy już nigdy jego zwinności z najlepszych czasów w Arsenalu.
Pierwszy raz od dłuższego czasu Barca nie wykorzystała tak dużo sytuacji, mogło być i 8-1, ale cieszmy się z tego co jest :-)
0
Alves był warty każdego eurocenta jakiego na niego wydaliśmy. Czy on w ogóle miał jakiś słaby mecz? XD
0
Riberty - TAK, jak najbardziej.
Teverz - NIE, nie prezentuje wystarczającej jakości do gry w Barcelonie.
0
Alves miał duży udział przy obu bramkach dla nas. A Bojan jest w fatalnej formie, nie dziwię się, że dostaje tak mało minut.
0
Najlepszy okres klubu w historii to, to na pewno nie jest ale drużyna gra obecnie równie magiczną piłkę co w latach 2004-2005 z Ronaldinho na czele.