25 kwietnia 2012, 21:22
0
To i tak dobrze sie obeszło, wyglądało naprawdę ostro.
18 marca 2010, 13:27
Nieziemski jest Messi, nie mogę się nadziwić jego talentem.
1 marca 2010, 23:38
HAHA dobre
6 maja 2009, 22:54
no rzeczywiscie zawiodla barca pod jednym wzgledem ale ludzie ku*rwa wkoncu jestesmy w finale TO JEST wazne!!! Visca el Barca!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
To i tak dobrze sie obeszło, wyglądało naprawdę ostro.
0
Nieziemski jest Messi, nie mogę się nadziwić jego talentem.
0
HAHA dobre
0
no rzeczywiscie zawiodla barca pod jednym wzgledem ale ludzie ku*rwa wkoncu jestesmy w finale TO JEST wazne!!!
Visca el Barca!!!
0
Nieziemski jest Messi, nie mogę się nadziwić jego talentem.
0
To i tak dobrze sie obeszło, wyglądało naprawdę ostro.
0
HAHA dobre
0
no rzeczywiscie zawiodla barca pod jednym wzgledem ale ludzie ku*rwa wkoncu jestesmy w finale TO JEST wazne!!!
Visca el Barca!!!