snakeeater
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Uraz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
: witkacy36 Święta słowa wojne wygrywają bohaterowie:)))) IBRA i PUYOL to nasi bohaterowie.VeB pęka kolejny browar za BARCE!!!
0
do Hala_Madrid kolego sympatyczny z taka iloscia gwiazd nigdy nie stworzycie kolektywu!!takie jest moje zdanie moze sie myle ale przegrane mecze realu tylko to potwierdzaja!!!pozdrawiam normalnych kibicow realu!!
0
pomi11 Barcelona pokazała że na boisku nie graja pieniadze tylko kolektyw który stworzył Gaurdiola.Pozdrawiam i czekam na ciekawy dialog:)))))))))))
0
0
: FCBMati masz racje trzeba wymienic Henryego bo mu w ogóle nic nie idzie!!Teraz pozostaje tylko fiesta do białego rana.Pijemy zdrowie BARCY!!!
0
Kocham Cie IBRA!!! perez dzieki już wiem jak wyrzucic w błoto 200 mln euro:)))))))))) Visca el Barca!!!!!Pozdrawiam wszystkich kibiców takich chwil sie nie zapomina
0
Kocham Cie IBRA!!! perez dzieki już wiem jak wyrzucic w błoto 200 mln euro:)))))))))) Visca el Barca!!!!!Pozdrawiam wszystkich kibiców takich chwil sie nie zapomina
0
Brawo Yaya Toure zajebisty mecz.Kocham Barce!!!! VeB Pozdrowienia dla was wszystkich
0
robokochambarce ja mam 24 lata a płakałem jak dziecko.BARCA pokazała że każda minuta i jest na wage złota...VeB!!!
0
Gratulacje dla calego zespolu.Moze nie byl to piekny mecz ale lepiej wygrac po takiej grze niz przegrac tak jak kilka lat temu z chelsea w lm.Brawa dla toure dla mnie gracz meczu.No i valdes pokazal ze wcale nie jest gorszy od ikera:)))VeB!!!!