Porównując początek zeszłego sezonu z tym widać różnice - zwłaszcza w straconych bramkach ( oczywiście in plus ).
Po 7 kolejkach w lidze, dwóch meczach w LM i superpucharze - w zeszłym sezonie stosunek bramek wyglądał 28/13 - w tym 30/6(!). Oczywiście w analogicznym czasie byliśmy po 3 meczach z Realem - jednak w tym sezonie jesteśmy po boju z równie silnym Atletico więc jak dla mnie progres jest wyraźny.
Jak się gra na wielu frontach to trzeba siłami gospodarować. Sytuacja w lidze jest na tyle dobra, że mogą sobie na to pozwolić i z tym raczej nikt nie powinien dyskutować. Jednak przyznaje, że takie mecze się ciężko ogląda i nie chodzi tutaj o sam wynik a o styl gry.
Osobiście wolałbym zobaczyć mecz w którym jedna jak i druga wyjdą w najmocniejszym składzie i boisko zweryfikuje, która drużyna w tym momencie jest lepsza.
Komentarze
0
Porównując początek zeszłego sezonu z tym widać różnice - zwłaszcza w straconych bramkach ( oczywiście in plus ).
Po 7 kolejkach w lidze, dwóch meczach w LM i superpucharze - w zeszłym sezonie stosunek bramek wyglądał 28/13 - w tym 30/6(!). Oczywiście w analogicznym czasie byliśmy po 3 meczach z Realem - jednak w tym sezonie jesteśmy po boju z równie silnym Atletico więc jak dla mnie progres jest wyraźny.
0
Nie wolno zapomnieć o Forsterze - gdyby nie on to mogło być 0:3
0
no tylko problem, że Celtic nie biegał
0
ops. miała to być odpowiedź na post KurinhoooCules.
0
też się na ten mecz wybieram ;) liczę na wspaniałe widowisko i zacięty, oczywiście zakończony Naszym zwycięstwem, mecz.
0
Jak się gra na wielu frontach to trzeba siłami gospodarować. Sytuacja w lidze jest na tyle dobra, że mogą sobie na to pozwolić i z tym raczej nikt nie powinien dyskutować. Jednak przyznaje, że takie mecze się ciężko ogląda i nie chodzi tutaj o sam wynik a o styl gry.
0
no tylko problem, że Celtic nie biegał
0
jeżeli real wygra wszystko do końca to byłaby to seria 14 albo więcej zwycięskich meczy z rzędu - dość śmiałe przewidywania, nie powiem
0
DK10
Suareza? żeby połowę sezonu na zawieszeniu spędził...?
0
Osobiście wolałbym zobaczyć mecz w którym jedna jak i druga wyjdą w najmocniejszym składzie i boisko zweryfikuje, która drużyna w tym momencie jest lepsza.