snake-pl
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaka jest całkowita liczba bramek strzelonych przez messiego we wszystkich rozgrywkach łacznie z reprezentacjami
0
sk1n3r
chyba człowieku nie pamiętasz akcji villi z poprzedniego tygodnia dajacej nadzieje na super puchar hiszpanii jakiego pieknego rogala zapodal na 1-1 i natchnął wtdy barce do dalszej walki o tym to nie pamietacie wiadomo kazdemu moze zdarzyc sie taka gafa nie wazne jak sie upada wazne jak sie wstaje
0
Zobaczymy kto bedzie sie smiał ostatni tylko 4 mecze została nam liga a wam nic nie zostanie :*
0
Wiecie gdzie moge sobie oberzyc ten teledysk z BarcaTV z podkladem like a rolling stones?
0
Przepiekny teledysk na BacaTV az sie łezka w oku kreci i ciary po plecach przechodza ahhh Kocham CIE Barco
0
http://www.fromsport.com/video-138525.html tu masz ciag dalszy narazie brazowe medale
0
Dla takich chwil warto zyc Przepiekne uczucie to cos wiece niz druzyna a biedny Pep sie rozczulil bo biedny juz wszystko zdobyl i teraz nie ma co :P
0
Dla takich chwil warto zyc Przepiekne uczucie to cos wiece niz druzyna a biedny Pep sie rozczulil bo biedny juz wszystko zdobyl i teraz nie ma co :P
0
Messi juz kiedys trzymał to cacuszko ale nalezało do Ronalidnho chlopak sie tak zmotywowal ze sam w koncu osiadnąl tą prestizowa nagrode
0
ale Messi piekinie kanał pietka ahh
0
a na n jest?
0
a tu trick ktory pokazuje geniusz Ronaldo to ze tylko w miejscu potrafi zamiatac nogami co tez mu nie wychodzi
0
spójrzcie na to z innej strony real moze slabo gral ale zobaczcie jaka klase wole walki i skutecznosc pokazala druzyna alcorcon to nie tylko wina slabego wstepu realu ale takze znakomitej gry alcorconu
0
piekny meczyk co tu duzo gadac alcorcon pokazal klase lubie takie mecze pamietacie 2 sezony temu getafe ahh to byl mecz z bayernem real ma sie czego wstydzic i zaden z pilkazy nie zaslugiwal w tym meczu na wymiane koszulek z pilkarzami alcorconu real nie byl w tym spotkaniu ich godny
0
kpia prosto w oczy ibrahimovic sie nadaje do ekstraklasy do piasta gliwice albo do innej polskiej druzyny jeszcze perfidnie chca naszego eto`o zobiliby interes zycia po co nam ten slaby dryblas
0
Piekne słowa i piekne jest to ze my tez jestesmy czescia tej historii
0
o jeju biedny ronaldo jak m go szkoda pewnie płakał w szatni taka mała biedna dziewczynka z niego
0
haha ze co ze ciezyszmy sie tylko wygraną haha dbobre sobie cieszymy sie z tego o czym cala europa mowi o pieknie i stylu w jakim gra Barca dzisiaj nie pokazali sie z najlepszej strony ale nikt za kilka miesiecy nie bedzie o tym pamietal tylko o tym ze pokonala ich kazdemu zdarzy sie slabszy mecz ale barca pokazala klase grajac nawet w 10
0
zgodze sie z toba deadcandance ale to wlasnie jest w tym piekne gra z piewszej pilki na malej przestrzeni dokladne podania wrzutki przyjecia oczywiscie brakuje tych strzałow ale jak widac to nie jest konieczne moze przez te strzaly w poprzednich sezonach nie strzelalismy az tylu bramek ale mimo to czasem powinni huknac z daleka w szczegolnosci alves i yaya toure
0
ale nie przesadzaj ze zagralismy az tak slabo trzeba patrzyc takze na ich mentalnosc ze nie stracili nadziei i grali do konca chelsea gdyby byla konsekwetna potrafilaby strzelic grajac w przewadze a trzeba pod uwage brac to ze obrone mielismy zredukowana przez kartki i kontuzje i nie mowi mi ze manchester jest taki dobry i strzela tylko dobrym przeciwnikom bramki przypomniec ci 2:6z realem i 6:0 z altetico? nie mowie ze barca w dzisiejszym meczu grala zle ani bardzo dobrze ale byli konsekwentni i nie dali sie i chelsea tez nie strzelila z jakiejs skladnej akcji uderzenie i pilka wpadla i tyle z ich atakow a to ze nie wykorzystali dobrych okazji to tylko ich wina i jezeli mozna miec do kogos pretensje to do sedziego o czerwona kartke i moze o faul w co watpie ze byl a reki nie bylo poniewaz nie bylo ruchu
0
Finał jest nasz :P ten mecz pokazał ze warto grac do ostatniej minuty nawet w 10 to czego barca nas uczy jest zadziwiajace apropo meczu zółte kartki sa anulowane na finał?
0
Dajcie notke do kalendarium
0
umiesccie w kalendarium dzisiejszy historyczny moment Messi zdowyba gola nr 5000 w rozgrywkach ligowych
0
a z kim teraz w pucharze z sevilla?
0
Camp Nou to naprawde piekny stadion a jak zostanie ukonczona praca nad rozbudowa to bedzie najpiekniejszym stadionem na swiecie:P Veb
0
jaki jest rekord stadionu
0
mozecie juz ogladac cyfre wiecie co mam na mysli jak tak to niech ktos poda gg to zapytam sie o cos:P
0
no i o to mi chodzilo zycie kazdego dziecka jest wazne i taka strona jak ta powinna wspierac takie akcje nawet jesli chodzi o "dzieci hydraulikow czy kasjerow w tesco" przeciez BARCA TO WIECEJ NIZ KLUB
0
wygranie ligi to wazna rzecz ale dlaczego strona fcbarca.com nie wspomaga akcji o zycie Franka syna olimpijczyka Krzysztofa Wiłkomirskiego