O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 6 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 2860
  • Liczba komentarzy 195
  • Polecenia 109

Komentarze

0

H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@

1

0

Vamos Barcelona ! :D

2

LUDZIE GŁOSOWAĆ NA FC BARCELONĘ!!!


http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

Mój typ
1.Barcelona
2.Borussia
3Sporting
4. As Monaco

Zobacz wszystkie

30

Agent Mehdiego Benatii jest w podróży do Barcelony. Marokańczyka nie ma w składzie Romy na tournée po USA.!!!
Źródło La Gazzeta Dello Sport ( sory za błędy )

26

SPORT: Czas Daniego Alvesa w Barcelonie dobiegł końca. Luis Enrique we wtorek zakomunikuje piłkarzowi, że ma szukać sobie nowego klubu.

MD:Barça nie ma nic przeciwko poczekaniu jeszcze roku na Reusa, którego będzie można kupić za 35M€.Mówi się, iż Marco jest porozumiany z FCB

MD: Vermaelen nie jest obecnie priorytetem Barçy, ale jego transfer byłby bardzo prosty do zrealizowania. Belg czeka na telefon z Barcelony.

MD: Dzisiaj Bartomeu przylatuje do Anglii rozmawiać z Lucho na temat transferów Marquinhosa, Cuadrado, Vermaelena i ew. Reusa.

La Vanguardia: Kara Luisa Suáreza zostanie zredukowana z czterech do dwóch miesięcy. Oznaczałoby to, iż wróciłby on na 2. kolejkę La Liga.
źródło kręcidło

18

Zubi idź się leczyć!!!

6

źródło twitter kręcidło:


Według Sportu agent Mirandy znowu kontaktował się z Barceloną ws. transferu. Atlético oczekuje 30M€, ale piłkarz mógłby obniżyć przez presję

MD: Luis Enrique naciska na transfer Juana Cuadrado. Lucho bardzo podoba się wszechstronność i zaangażowanie piłkarza. Rywalem Barçy MU.

MD pisze o tym, że Alves może "odejść w stylu Villi". Póki co nie ma żadnych ofert za Brazylijczyka, który ma rok kontraktu i wysoką pensję.

5

Cesc i Alexis?! Powiem krótko : Zubi weź się powieś.
Już nie wspomne że sama ta dwójka jest warta 90 mln euro !