smerfetka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A moim zdaniem trzeba pokładać nadzieję w Pedro. Bardzo szybko się rozwija i jest gwarancją bramek. Ale jak Barca kupi Silvę to płakać nie będę :)
0
bartopilkarz
http://fcbarca.com/main.php?goto=bramki
0
erteo
Tylko żeby nie była za Realem jeśli już mają być przeciwności :)
0
Tylko pod względem koloru coś się nie dobrał z tą panną... On trupio blady, a ona jak czekoladka :)
0
Chyba Alkaida go zmusiła, żeby to powiedział :)
0
arucia
Może się uda, bo w Argentynie nie chcą Messiego, więc może znajdziemy mu jakiegoś pradziadka z Polski i Smuda weźmie go na Euro ;]
0
xavi1991
Masz rację
0
dawid2684
żal mi Cię
0
Kto to z taką łysiną po lewej ? :)
0
dawid10
Ciekawy pomysł, oglądałem kilka jego meczów, bardzo fajnie grał, ale nie wiem, czy sprawdziłby się w Bacie. Ale wypożyczyć by go można było.
0
A mi tak...
0
Miałem go FIFA 09, tam był jednym z najlepszych napastników :) Ale transfer do Barcy jest chyba nie potrzebny, już lepiej wyciągnąć jakiegoś młodego z drugiego składu
0
Gudi
Pewnie coś mu między żeby weszło ;]
0
No, Bojana można dać Arsenalowi, ale Suareza najpierw powinniśmy wziąć go na wypożyczanie.
0
pioter77
jestem za a nawet przeciw ?
0
Mamy Yaya i Keitę, a jeszcze przecież kupiliśmy latem Czygryńskiego. Nie wiem po co mielibyśmy kupować jeszcze do tego Mascherano, pewnie tylko wymysł dziennikarza, który chciał trochę zarobić, więc napisał jakąś plotkę.
0
El_Mastero
Tylko, że Pele strzelił ponad 1200 goli w karierze. Rivaldo ma ponad 1000
0
A gdzie Henry ?
0
Czygryński ? ...
0
Benzema 0 pkt, Ribery 1, Villa 2... CO lepszego zrobił od nich Giggs, który zajął 14 miejsce ?
0
Był spalony, ale minimalny, można by powiedzieć, że paznokciem ;]
0
Co za młotki zaznaczyły, że złotą piłkę powinien dostać Drogba, albo Gerrard ?
0
Ja chciałbym taką pierwszą trójkę:
1. Messi
2. Rooney
3. Xavi
0
Ja liczę na te same emocje co pół roku temu na Bernabeu, ale o taki sam wynik będzie trudno dla Barcy jak i dla Realu
0
Chyba nigdy nie zapomną mu wpuszczonej szmaty sprzed pięciu lat...
0
Giggs ? Chyba za zasługi, a już lepiej by dali Valdesa a nie Cezara..
0
I przecież od zawsze wiadomo, że Messi, Henry i Iniesta nie mogą grać na skrzydle... śmieszny jesteś Muhito
0
Muhito
No to teraz pojechałeś...żal...
0
Ja bym go wziął, oglądałem ostatnio jego mecze, fajnie gra ten chłopak.
0
Oby więcej takich przeżyć !!!