1

Monaco perły nie wypuści, takie zespoły perły kupują a nie sprzedają bo kasy im nie brak.

0

Zgadzam się. Sancheza jeszcze będziemy żałować bo ma wielkie predyspozycje nawet do złotej piłki.

0

Bez urazy. A kto się liczy z Twoim poparciem :)?

0

To samo pomyślałem

0

Byś się pomylił

4

Alexis jest wart pięćdziesiąt milionów !!!

0

Tyle pensji dla gówniarza Neymara ! Messi się zgodzę niech ma bo coś osiągnął jednak i może zdobywając MŚ zostanie okrzyknięty kiedyś najlepszym w historri kto wie, hmmm, ale bez przesady żeby taki młokos jak Neymar który w dodatku nic nie gra tyle zarabiał... Już lepiej było kupić Hazarda, Reusa czy Di Marie...

0

Ciekawa opcja Stegen w bramce na ligę a Bravo w Pucharze Króla i to może być zdrowa rywalizacja :)

0

Nad tym samym się zastanawiam hihihi

2

Po co się pozbywać Alexisa ? I jeszcze za taki bezcen. Messi na prawo ? ;)

0

"Nawet po włączeniu w tę operację Alexisa, jej koszty nadal pozostaną wysokie"Kolejny przykład że Barca nisko ceni swoich. Kupić drożej taniej sprzedać... Sanchez jest spokojnie wart ok50 mln wystarczy spojrzeć co wyprawia na mundialu. Tak samo Fabregas lekko 45mln. Kupmy bocznego i stopera a sprzedajmy Pedro, Tello, Cuence i Songa. Po co nam napastnicy za grube miliony jak mamy zaje... grajków z przodu.

0

Gdyby Barca nie miała kasy nie płaciłaby tyle np. Neymarowi którego wartość według mnie jest przeceniona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?