Jakby się im udało go opylić za 8 mln to i tak sukces na transfermarkt wart 7,5 mln. Jak dodamy do tego wynagrodzenie..... Także.....Adios Na razie!!!!
Jakby się im udało go opylić za 8 mln to i tak sukces na transfermarkt wart 7,5 mln. Jak dodamy do tego wynagrodzenie..... Także.....Adios Na razie!!!!
Komentarze
0
Jakby się im udało go opylić za 8 mln to i tak sukces na transfermarkt wart 7,5 mln. Jak dodamy do tego wynagrodzenie..... Także.....Adios Na razie!!!!
0
Jakby się im udało go opylić za 8 mln to i tak sukces na transfermarkt wart 7,5 mln. Jak dodamy do tego wynagrodzenie..... Także.....Adios Na razie!!!!