w ogóle nie zrozumiałeś o co mi chodziło, a to pewnie dlatego, że nie masz za grosz szacunku do piłkarzy, nie doceniasz ich wkładu w grę (dopóki piłkarz gra w barcelonie jest dla Ciebie bogiem, ale jak odejdzie z automatu staje się dla Ciebie ścierą), sam klub bez piłkarzy jest niczym, bo to piłkarze kształtują go sportowo i wizerunkowo i to im powinny być przypisywane zasługi, klub jako instytucja jest głównie nastawiony na zyski i to może smutne ale taka jest prawda, może jak kiedyś dorośniesz to to zrumiesz
no powiedz co ten klub dla niego zrobił? :D raczej to działa w druga stronę, że to neymar zrobił wiele dla tego klubu i za to należy mu się szacunek, neymar przechodząc do Barcelony był już na kosmicznym poziomie i w każdym innym klubie miałby taki sam wkład w grę jak tutaj, więc daruj sobie teksty typu, że klub tyle dla niego zrobił, a on zero wdzięczności, bo prawda jest taka, że to on wiele zrobił dla klubu
a nawet jakby się chciała postarać, to griezmann jasno się wyraził, że nie opuści Atletico w trakcie bana transferowego, ponieważ jest to dla nich trudny okres, a on ich za bardzo szanuje. Szmatławce muszą o czymś pisać, trzeba wiedzieć które informacje są w miarę wiarygodne, a które to totalna bzdura. Polecam nie ufać we wszystko co piszą.
chłopie serio trochę obiektywizmu, zarzucasz, że Real dotarł do finału tylko dzięki sędziom, a już zapomniałeś jak przepchneli nas z psg? rozumiem, że można być mega wkręconym kibicem Barcelony ale to co Ty tu wypisujesz to jest czysta hipokryzka
no powiedz co ten klub dla niego zrobił? :D raczej to działa w druga stronę, że to neymar zrobił wiele dla tego klubu i za to należy mu się szacunek, neymar przechodząc do Barcelony był już na kosmicznym poziomie i w każdym innym klubie miałby taki sam wkład w grę jak tutaj, więc daruj sobie teksty typu, że klub tyle dla niego zrobił, a on zero wdzięczności, bo prawda jest taka, że to on wiele zrobił dla klubu
chłopie serio trochę obiektywizmu, zarzucasz, że Real dotarł do finału tylko dzięki sędziom, a już zapomniałeś jak przepchneli nas z psg? rozumiem, że można być mega wkręconym kibicem Barcelony ale to co Ty tu wypisujesz to jest czysta hipokryzka
a skąd wiesz, że cou chce odejść? z wymysłów prasy? na razie jedyne oficjalne wypowiedzi cou to te które mówił, że nigdzie nie odchodzi, bo nie chce być jednym z wielu
dembele ma podpisany kontrakt z Borussia, więc nie gadaj, że nie zachowuje się nieprofesjonalnie, fajnie, że przechodzi ale to co robi to jest zwykła dziecinada, bo Borussia mając z nim ważny kontrakt wcale nie musi go sprzedawać, chciałbyś żeby u nas się tak zachowywał za dwa albo trzy lata?
Komentarze
0
w ogóle nie zrozumiałeś o co mi chodziło, a to pewnie dlatego, że nie masz za grosz szacunku do piłkarzy, nie doceniasz ich wkładu w grę (dopóki piłkarz gra w barcelonie jest dla Ciebie bogiem, ale jak odejdzie z automatu staje się dla Ciebie ścierą), sam klub bez piłkarzy jest niczym, bo to piłkarze kształtują go sportowo i wizerunkowo i to im powinny być przypisywane zasługi, klub jako instytucja jest głównie nastawiony na zyski i to może smutne ale taka jest prawda, może jak kiedyś dorośniesz to to zrumiesz
4
no powiedz co ten klub dla niego zrobił? :D raczej to działa w druga stronę, że to neymar zrobił wiele dla tego klubu i za to należy mu się szacunek, neymar przechodząc do Barcelony był już na kosmicznym poziomie i w każdym innym klubie miałby taki sam wkład w grę jak tutaj, więc daruj sobie teksty typu, że klub tyle dla niego zrobił, a on zero wdzięczności, bo prawda jest taka, że to on wiele zrobił dla klubu
0
a nawet jakby się chciała postarać, to griezmann jasno się wyraził, że nie opuści Atletico w trakcie bana transferowego, ponieważ jest to dla nich trudny okres, a on ich za bardzo szanuje. Szmatławce muszą o czymś pisać, trzeba wiedzieć które informacje są w miarę wiarygodne, a które to totalna bzdura. Polecam nie ufać we wszystko co piszą.
2
chłopie serio trochę obiektywizmu, zarzucasz, że Real dotarł do finału tylko dzięki sędziom, a już zapomniałeś jak przepchneli nas z psg? rozumiem, że można być mega wkręconym kibicem Barcelony ale to co Ty tu wypisujesz to jest czysta hipokryzka
1
chyba sobie jaja robisz, że bellerin jest najgorszy z trójki którą wymieniłeś, bo jest zupełnie odwrotnie
4
no powiedz co ten klub dla niego zrobił? :D raczej to działa w druga stronę, że to neymar zrobił wiele dla tego klubu i za to należy mu się szacunek, neymar przechodząc do Barcelony był już na kosmicznym poziomie i w każdym innym klubie miałby taki sam wkład w grę jak tutaj, więc daruj sobie teksty typu, że klub tyle dla niego zrobił, a on zero wdzięczności, bo prawda jest taka, że to on wiele zrobił dla klubu
2
beka z tych ocen, piłkarze nie istnieli w ogóle w pierwszej połowie, tutaj najwyższą oceną dla kogokolwiek powinno być max 3
2
chłopie serio trochę obiektywizmu, zarzucasz, że Real dotarł do finału tylko dzięki sędziom, a już zapomniałeś jak przepchneli nas z psg? rozumiem, że można być mega wkręconym kibicem Barcelony ale to co Ty tu wypisujesz to jest czysta hipokryzka
1
a skąd wiesz, że cou chce odejść? z wymysłów prasy? na razie jedyne oficjalne wypowiedzi cou to te które mówił, że nigdzie nie odchodzi, bo nie chce być jednym z wielu
1
dembele ma podpisany kontrakt z Borussia, więc nie gadaj, że nie zachowuje się nieprofesjonalnie, fajnie, że przechodzi ale to co robi to jest zwykła dziecinada, bo Borussia mając z nim ważny kontrakt wcale nie musi go sprzedawać, chciałbyś żeby u nas się tak zachowywał za dwa albo trzy lata?