obydwaj sa swietni!
jeden ma drybling i pomyslowosc, drugi to drazniacy przeciwnika sukinsyn wyskakujacy zza plecow w najmniej oczekiwanym momencie!
dla mnie bomba!
wierze w barce cokolwiek wybierze, kocham ich pilke nawet gdy pol zespolu to drewno ;p
Zaden z Nas, madrych czytelnikow, nie wie co robi zarzad.
Nawet PAulinho moze byc zwykla zmylka i podpucha, a cel moze byc kompletnie inny.
Fakt, ze poprzednie sezony utwierdzaja w przekonaniu ze niestety mozemy tu dobrze kombinowac ;)
nie pisze zlosliwie, ale my naprawde BLADEGO pojecia nie mamy co robi zarzad. czytamy tylko te madrosci z mundo deportivo, ktore niedawno twierdzilo ze mbappe juz teoretycznie jest w realu...az do wczoraj kiedy okazalo sie ze real nawet nie zlozyl za niego oferty ;]
0
Czyli trzeba go wstawiac na 44 min i zastepiowac Vidalem albo Alena hehehe ;)
11
Bellerin w s[okoju moze bawic sie wlosami :)
7
Przepros Pana ;))
0
http://transfery.info/103167,sport-semedo-w-barcelonie
0
----RADOSC! ;]----
0
ubawilo mnie ELO Messi na zdjeciu ;))
0
chcialo ci sie tyle pisac? ;p
2
Cieszy Vidal i Vitinho!
1
obydwaj sa swietni!
jeden ma drybling i pomyslowosc, drugi to drazniacy przeciwnika sukinsyn wyskakujacy zza plecow w najmniej oczekiwanym momencie!
dla mnie bomba!
wierze w barce cokolwiek wybierze, kocham ich pilke nawet gdy pol zespolu to drewno ;p
0
mam podobnie ;/
0
i takie rozsadne komentarze az milo sie czyta!
0
ubawilem sie ogladajac go na YT, taki mocno wkur@#$%acy, wyskakujacy zza plecow gnojek, ktory chyba kazdemu odebral by radosc z gry ;]
1
wytrwalem do 2 minuty ;/
0
drugi z prawej jeszcze do konca nie wybadal czy moze juz na koledze reke polozyc heheheh.
2
wyglada zajebiaszczo!
0
szukac chlopaka na youtube, dla mnie calkiem mile spedzony czas na ogladaniu jego mozliwosci. kibicuje!
0
ogladalem kilka filmow z nim i chetnie go w FCB bede ogladal ;]
0
nadmiar pomocnikow...
2
Twoim fizjo niech zostanie Cabernet Savignon ;)
1
Fizjoterapeuta Martini, jak slodko.
0
Lubie goscia, chociaz psychika mu czasem po cienkiej czerwonej linii zygzakiem biega.
2
Zaden z Nas, madrych czytelnikow, nie wie co robi zarzad.
Nawet PAulinho moze byc zwykla zmylka i podpucha, a cel moze byc kompletnie inny.
Fakt, ze poprzednie sezony utwierdzaja w przekonaniu ze niestety mozemy tu dobrze kombinowac ;)
1
nie pisze zlosliwie, ale my naprawde BLADEGO pojecia nie mamy co robi zarzad. czytamy tylko te madrosci z mundo deportivo, ktore niedawno twierdzilo ze mbappe juz teoretycznie jest w realu...az do wczoraj kiedy okazalo sie ze real nawet nie zlozyl za niego oferty ;]
1
i to najpiekniejszy komentarz pod tym postem jaki znalazlem :D
0
Nie da sie Neya na tego PAulinho wymienic? ;)
3
Osobiscie uwielbiam ogladac mlodego Xavi'ego!
Zeby z nim nie spieprzyli roboty.
1
Vitinho wyglada niezle! Dryblingi, strzaly, otwierajace podania - czesac youtube chlopaki, calkiem mile dla oka!
0
co fakt, wolalem sarkazmem celowac w Real ;)
0
Czas przestac plakac i szukac dalej.
1
heheh najzabawniejsze jest to, ze jak by sie nie wzmocnil Real, w dwumeczu i tak beda w plecy :)