0

Czyli trzeba go wstawiac na 44 min i zastepiowac Vidalem albo Alena hehehe ;)

11

Bellerin w s[okoju moze bawic sie wlosami :)

7

Przepros Pana ;))

0

----RADOSC! ;]----

0

ubawilo mnie ELO Messi na zdjeciu ;))

0

chcialo ci sie tyle pisac? ;p

2

Cieszy Vidal i Vitinho!

1

obydwaj sa swietni!
jeden ma drybling i pomyslowosc, drugi to drazniacy przeciwnika sukinsyn wyskakujacy zza plecow w najmniej oczekiwanym momencie!
dla mnie bomba!
wierze w barce cokolwiek wybierze, kocham ich pilke nawet gdy pol zespolu to drewno ;p

0

mam podobnie ;/

0

i takie rozsadne komentarze az milo sie czyta!

0

ubawilem sie ogladajac go na YT, taki mocno wkur@#$%acy, wyskakujacy zza plecow gnojek, ktory chyba kazdemu odebral by radosc z gry ;]

1

wytrwalem do 2 minuty ;/

0

drugi z prawej jeszcze do konca nie wybadal czy moze juz na koledze reke polozyc heheheh.

2

wyglada zajebiaszczo!

0

szukac chlopaka na youtube, dla mnie calkiem mile spedzony czas na ogladaniu jego mozliwosci. kibicuje!

0

ogladalem kilka filmow z nim i chetnie go w FCB bede ogladal ;]

0

nadmiar pomocnikow...

2

Twoim fizjo niech zostanie Cabernet Savignon ;)

1

Fizjoterapeuta Martini, jak slodko.

0

Lubie goscia, chociaz psychika mu czasem po cienkiej czerwonej linii zygzakiem biega.

2

Zaden z Nas, madrych czytelnikow, nie wie co robi zarzad.
Nawet PAulinho moze byc zwykla zmylka i podpucha, a cel moze byc kompletnie inny.
Fakt, ze poprzednie sezony utwierdzaja w przekonaniu ze niestety mozemy tu dobrze kombinowac ;)

1

nie pisze zlosliwie, ale my naprawde BLADEGO pojecia nie mamy co robi zarzad. czytamy tylko te madrosci z mundo deportivo, ktore niedawno twierdzilo ze mbappe juz teoretycznie jest w realu...az do wczoraj kiedy okazalo sie ze real nawet nie zlozyl za niego oferty ;]

1

i to najpiekniejszy komentarz pod tym postem jaki znalazlem :D

0

Nie da sie Neya na tego PAulinho wymienic? ;)

3

Osobiscie uwielbiam ogladac mlodego Xavi'ego!



Zeby z nim nie spieprzyli roboty.

1

Vitinho wyglada niezle! Dryblingi, strzaly, otwierajace podania - czesac youtube chlopaki, calkiem mile dla oka!

0

co fakt, wolalem sarkazmem celowac w Real ;)

0

Czas przestac plakac i szukac dalej.

1

heheh najzabawniejsze jest to, ze jak by sie nie wzmocnil Real, w dwumeczu i tak beda w plecy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?