28 stycznia 2013, 21:10
0
Nowy bramkarz powinien być graczem klubu z Primiera Division. Takie moje zdanie.
7 października 2012, 18:53
uff Alexis grzeje ławe ;)
2 września 2012, 21:54
no i co ? "Dlaczego nie Alba ! Dlaczego nie Alba !? "
2 września 2012, 20:57
Mam nadzieję, że Alexis nie będzie się kładł za każdym razem jak dostanie piłkę w polu karnym
24 maja 2012, 07:56
Nie martwicie się, za rok (jak co roku) będą gorsze i wtedy te Wam sie spodobają ;P Moim zdaniem trzeba poczekać aż piłkarze zagrają jakiś mecz w nich. Poprzednie też na zdjeciach były nieciekawe a na żywo już spoko
21 marca 2010, 21:23
http://meczenazywo.com.pl/ viewpage.php?page_id=1 tu mecz z c+ :)
5 kwietnia 2012, 20:17
ee tam przecież i tak sędzia wydrukuje mecz na naszą korzyść ;)
21 marca 2010, 21:27
usun spacje :)
28 czerwca 2009, 18:52
jaka kontuzja Silvy, to kto dzisiaj wszedl za Ville w meczu Hiszpania - RPA ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nowy bramkarz powinien być graczem klubu z Primiera Division. Takie moje zdanie.
0
uff Alexis grzeje ławe ;)
0
no i co ? "Dlaczego nie Alba ! Dlaczego nie Alba !? "
0
Mam nadzieję, że Alexis nie będzie się kładł za każdym razem jak dostanie piłkę w polu karnym
0
Nie martwicie się, za rok (jak co roku) będą gorsze i wtedy te Wam sie spodobają ;P Moim zdaniem trzeba poczekać aż piłkarze zagrają jakiś mecz w nich. Poprzednie też na zdjeciach były nieciekawe a na żywo już spoko
0
http://meczenazywo.com.pl/ viewpage.php?page_id=1 tu mecz z c+ :)
0
ee tam przecież i tak sędzia wydrukuje mecz na naszą korzyść ;)
0
usun spacje :)
0
jaka kontuzja Silvy, to kto dzisiaj wszedl za Ville w meczu Hiszpania - RPA ?
0
no i co ? "Dlaczego nie Alba ! Dlaczego nie Alba !? "