O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 0

Komentarze

sic

0

Nowy bramkarz powinien być graczem klubu z Primiera Division. Takie moje zdanie.

sic

0

uff Alexis grzeje ławe ;)

sic

0

no i co ? "Dlaczego nie Alba ! Dlaczego nie Alba !? "

sic

0

Mam nadzieję, że Alexis nie będzie się kładł za każdym razem jak dostanie piłkę w polu karnym

sic

0

Nie martwicie się, za rok (jak co roku) będą gorsze i wtedy te Wam sie spodobają ;P Moim zdaniem trzeba poczekać aż piłkarze zagrają jakiś mecz w nich. Poprzednie też na zdjeciach były nieciekawe a na żywo już spoko

Zobacz wszystkie
sic

0

http://meczenazywo.com.pl/ viewpage.php?page_id=1 tu mecz z c+ :)

sic

0

ee tam przecież i tak sędzia wydrukuje mecz na naszą korzyść ;)

sic

0

usun spacje :)

sic

0

jaka kontuzja Silvy, to kto dzisiaj wszedl za Ville w meczu Hiszpania - RPA ?

sic

0

no i co ? "Dlaczego nie Alba ! Dlaczego nie Alba !? "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?