siara_7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzeczywiście parametry niegodne laptopa Barcelony, ale jak na tę cenę ok :]
0
A powiedzci, będzie chcodzic płynnie na 1mb. Bo jak zapłace a nie obejrze to lipa :/
0
Zlewik gadasz głupoty. Dzięki temu, że mamy socio Barcelona jest jedynym klubem na świecie, którego nie da się kupic bo nalezy właśnie do socio. Pozatym Socio wybieraja prezezesów i biora udział w zbraniach. Ja należę do FCBP i tez płace skłądke, ale nie uwaam, że FCBP mnie wyzyskuje.
0
By Mod: BAN!
0
Czy na stronie będzie news z programami na których mozna obejrzec mecz...Chodzi mi o programy zagraniczne, które mozna złapac w telewizji satelitarnej