O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie macie zdjęcia gdzie miałby bardziej rozwaloną głowę?

Może jakieś z sali operacyjnej by się znalazło?

0

niech mi ktoś powie, że nie lubi poniedziałków :D

0

Dla mnie Inter nie pokazał wczoraj żadnej wielkości. Gra 9-10-cioma obrońcami nie jest żadnym majstersztykiem taktycznym. Oczywiście po pierwszym meczu i dużej pomocy sędziego nie musieli atakować, ale wychwalanie ich za wczorajszy mecz to gruba przesada. Bo czy oni grali w piłkę? Nie! Stali na swojej połowie i wykopywali piłkę. Wczoraj Barca była silniejsza i wygrała (choć odpadła). Mourinho na razie nie fascynuje mnie wielkością, ostatnie lata to sukcesy krajowe i wielki PR. Może uda mu się w Madrycie, a może nie... Na razie w perspektywie zeszłego sezonu do Pepa bym go nie porównywał.

Głowa do góry!

Świat się nie zawalił!

Vamos!

0

Oj Fabio zabolała porażka.... żenada

0

Madryt leży u stóp Barcelony

Zobacz wszystkie

0

Dla mnie Inter nie pokazał wczoraj żadnej wielkości. Gra 9-10-cioma obrońcami nie jest żadnym majstersztykiem taktycznym. Oczywiście po pierwszym meczu i dużej pomocy sędziego nie musieli atakować, ale wychwalanie ich za wczorajszy mecz to gruba przesada. Bo czy oni grali w piłkę? Nie! Stali na swojej połowie i wykopywali piłkę. Wczoraj Barca była silniejsza i wygrała (choć odpadła). Mourinho na razie nie fascynuje mnie wielkością, ostatnie lata to sukcesy krajowe i wielki PR. Może uda mu się w Madrycie, a może nie... Na razie w perspektywie zeszłego sezonu do Pepa bym go nie porównywał.

Głowa do góry!

Świat się nie zawalił!

Vamos!

0

Nie mam zamiaru tonować swoich emocji i oczekiwań. W sobotę usiądę przed telewizorem w koszulce Barcy i chcę zobaczyć wielki triumf. Chcę czuć wielką radość ze zwycięstwa w tym meczu. Nie interesuje mnie porażka czy remis. Chcę widzieć zwycięsko ręce wysoko uniesione do góry przez naszych zawodników. Wierzę, że tak będzie. Salgado wierzy w zupełnie coś innego, ale w sobotę wieczorem on będzie miał na sobie zupełnie inną koszulkę niż ja.

0

Nie macie zdjęcia gdzie miałby bardziej rozwaloną głowę?

Może jakieś z sali operacyjnej by się znalazło?

0

Oj Fabio zabolała porażka.... żenada

0

Madryt leży u stóp Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?