Podpieranie się tekstami naukowymi jak najbardziej, o ile ma się jakąkolwiek wiedzę na dany temat i potrafi się wyciągać wnioski.
Tu chodzi o umniejszanie zasług. O wmawiania na siłę innym, że dzięki sterydom Messi ma przewagę nad innymi. Z wypowiedzi można wywnioskować, że to przez sterydy Messi nauczył się podawać, strzelać i w ogóle grać.
Bardzo rzadko zabieram głos, ale jak człowiek widzi coś takiego to na prawdę ręce opadają.
Kłóciłbym się, że grał wspaniale. Wykorzystywanie 1/10 sytuacji sam na sam kiepsko świadczy o napastniku. Runda rewanżowa w jego wykonaniu to była katastrofa totalna.
Komentarze
0
To nie oznacza rozbratu z piłką przez pół roku. Wszystko zależy które dokładnie.
0
eiphi
Podpieranie się tekstami naukowymi jak najbardziej, o ile ma się jakąkolwiek wiedzę na dany temat i potrafi się wyciągać wnioski.
Tu chodzi o umniejszanie zasług. O wmawiania na siłę innym, że dzięki sterydom Messi ma przewagę nad innymi. Z wypowiedzi można wywnioskować, że to przez sterydy Messi nauczył się podawać, strzelać i w ogóle grać.
Bardzo rzadko zabieram głos, ale jak człowiek widzi coś takiego to na prawdę ręce opadają.
0
eiphi
Wyrażanie swoich opini, a skopiowanie paru regułek z podręcznika dla gimnazjalisty, to dwie różne rzeczy.
A porównanie przyjmowania hormonów wzrostu do protezy, to już szczyt głupoty.
0
Ta tylko, że 8miu piłkarzy Barcelony......ale nie z kontraktu klubowego....tylko łącznie ze wszystkich kontraków (klubowych i reklamowych).
90% piłkarzy Man City zarabi więcej niż piłkarze Barcy....więc nie gadajcie bzdur.
0
" MACIE ZACNI KIBICE BARCY MARKE WYROBIONĄ PRZEZ ARSENAL TYLKO NIEZMARNUJCIE GO"
Taaak na pewno Barcelona wyrobiła sobie markę przez Arsenal :D.
0
ramblas
"Eto to ikona Barçy naszych czasów"
Może Twoich. Moją ikoną jest Puyol i Xavi.
0
redblue fan
TheNewBarca
z dziećmi neo nie będę dyskutował. idź na rm.pl tam jest wielu podobnych do ciebie.
OMG zaraz walnę ze śmiechu :D i to jeszcze taki tekst w stronę TheNewBarca :D.
Henry1991
Też bym wybrał ManU. Obecnie więcej mogą dać Eto'o niż Milan.
0
Hihi wiedziałem, że ten moment nadejdzie - najazd hala kibiców :D
0
Kłóciłbym się, że grał wspaniale. Wykorzystywanie 1/10 sytuacji sam na sam kiepsko świadczy o napastniku. Runda rewanżowa w jego wykonaniu to była katastrofa totalna.
0
Kurka to u mnie coś znowu w dekoderze musieli chyba namieszać, bo na 208 nic nie mam :D.....dobra poszukam :P