O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 590
  • Polecenia 0

Komentarze

0

To nie oznacza rozbratu z piłką przez pół roku. Wszystko zależy które dokładnie.

0

eiphi

Podpieranie się tekstami naukowymi jak najbardziej, o ile ma się jakąkolwiek wiedzę na dany temat i potrafi się wyciągać wnioski.

Tu chodzi o umniejszanie zasług. O wmawiania na siłę innym, że dzięki sterydom Messi ma przewagę nad innymi. Z wypowiedzi można wywnioskować, że to przez sterydy Messi nauczył się podawać, strzelać i w ogóle grać.

Bardzo rzadko zabieram głos, ale jak człowiek widzi coś takiego to na prawdę ręce opadają.

0

eiphi

Wyrażanie swoich opini, a skopiowanie paru regułek z podręcznika dla gimnazjalisty, to dwie różne rzeczy.

A porównanie przyjmowania hormonów wzrostu do protezy, to już szczyt głupoty.

0

Ta tylko, że 8miu piłkarzy Barcelony......ale nie z kontraktu klubowego....tylko łącznie ze wszystkich kontraków (klubowych i reklamowych).

90% piłkarzy Man City zarabi więcej niż piłkarze Barcy....więc nie gadajcie bzdur.

0

" MACIE ZACNI KIBICE BARCY MARKE WYROBIONĄ PRZEZ ARSENAL TYLKO NIEZMARNUJCIE GO"

Taaak na pewno Barcelona wyrobiła sobie markę przez Arsenal :D.

Zobacz wszystkie

0

ramblas

"Eto to ikona Barçy naszych czasów"

Może Twoich. Moją ikoną jest Puyol i Xavi.

0

redblue fan

TheNewBarca

z dziećmi neo nie będę dyskutował. idź na rm.pl tam jest wielu podobnych do ciebie.

OMG zaraz walnę ze śmiechu :D i to jeszcze taki tekst w stronę TheNewBarca :D.

Henry1991

Też bym wybrał ManU. Obecnie więcej mogą dać Eto'o niż Milan.

0

Hihi wiedziałem, że ten moment nadejdzie - najazd hala kibiców :D

0

Kłóciłbym się, że grał wspaniale. Wykorzystywanie 1/10 sytuacji sam na sam kiepsko świadczy o napastniku. Runda rewanżowa w jego wykonaniu to była katastrofa totalna.

0

Kurka to u mnie coś znowu w dekoderze musieli chyba namieszać, bo na 208 nic nie mam :D.....dobra poszukam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?