O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol , R10, Iniesta blada twarz
  • Ulubione zespoły Poszedłem do BARu , znalazłem swój CEL i to była ONA, zgadnij jak się nazywała ?
  • Barcelonie kibicuję od W niedziele i święta

Statystyki

  • Dni w serwisie 2466
  • Liczba komentarzy 637
  • Polecenia 719

Komentarze

set

0

set

0

Wznawiam dyskusję , drodzy przyjaciele - co sądzicie o tym Benku Harfie ?

set

0

set

0

Pierwszy wszystko :D

set

0

Mnie zawsze kręciły żółwie ninja
https://www.google.pl/search?q=głupie+tatuaże&client=opera&hs=p7u&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj1soHV-c3MAhVEDSwKHWYlA5wQ_AUIBygB&biw=1366&bih=630#imgrc=Wgf63DlwnPYEXM%3A

Zobacz wszystkie
set

49

set

41

Oglądałem to !!! :D

set

35

No właśnie, w nocy czyli 25 gra Argentyna a nie 24 w nocy tak jak pisało w artykule o rozkładach meczów , przez was do 1 czekałem łosie !

set

32

Cruyff: Cristiano to strzelec, Messi to wielki piłkarz– Mnie zawsze podobali się gracze mali i techniczni, bo sam taki byłem. Cristiano to świetny zawodnik, ale to strzelec. Nigdy nie będzie piłkarzem, wokół którego można budować drużynę czy który dba o dobrą grę ekipy. On zajmuje się wykańczaniem, pojawia się na końcu akcji. W tym jest wielki. Natomiast Messi to dużo bardziej gracz drużynowy: rozdaje podania, tworzy więcej asyst, potrafi też dołożyć gole. Dla mnie między wielkim piłkarzem a strzelcem istnieje duża różnica. Trzeba patrzeć na sprawy w inny sposób, trzeba skupiać się na szczegółach. Niewielu ludzi to widzi. Trudno to wytłumaczyć, bo nikt może tego nie zrozumieć – powiedział Johan Cruyff na kongresie Aspire4Sports. – Złota Piłka? Nie ma dyskusji, bo nie ma nikogo na poziomie Messiego. Znowu wygra on.

źródło: rm.pl

set

24

Diop powinien dzisiaj dostać butem od Ardy za te kłamstwa :P