serpicooo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem z tobą dzipkis han
0
no i to
0
Armandi ile ty masz lat dzieciaku? ''gole były zdobywane dzięki szczęściu a nie umiejętności...''
0
pewnie było kilka przyczyn,napewno lepsza kasa ale ronnie mowił ze chciał sie sprawdzić w lidzę ktora ma najlepszą obornę bo w hiszpani nikt nie był w stanie go zatrzymać:)
0
bojan jest dobry ale zgadzam sie z paaajak87 nigdy nie bedzie naprawdę wielki
0
w czasie gry w barcie ronaldo grał na poziomie ktorego nikt nie nie osiągnął wczesniej ani poźniej,szkoda ze był z nami tylko jeden rok a mimo wszystko został wybrany przez kibiców najlepszym piłkarzem w historii barcelony(tak gdzieś przeczytałem)