Ważne, że Boniek nie będzie komentował. Nie będzie, prawda...? :P A Szpakowski jest jaki jest, plącze się, mota, ale to jest piękne, jak zaczyna się transmisja i słyszysz jego głos, pełen ekscytacji, nadziei. Myślę, że potrafi docenić piękno piłki.
x_barca_x, proszę Cię, daj sobie spokój. Ważny dla nas człowiek wraca do domu po 40 dniach spędzonych w szpitalu, po ciężkiej operacji, to pozwól nam się po prostu z tego w spokoju cieszyć.
Ważne, że Boniek nie będzie komentował. Nie będzie, prawda...? :P A Szpakowski jest jaki jest, plącze się, mota, ale to jest piękne, jak zaczyna się transmisja i słyszysz jego głos, pełen ekscytacji, nadziei. Myślę, że potrafi docenić piękno piłki.
Był płacz po meczu z Realem, Chelsea, jest płacz teraz. Ale paradoksalnie jest coś takiego, że te ostatnie trudne chwile uświadomiły mi jak bardzo ich kocham. Dziękuję Pep!
A myślałam, że dzień w którym ogłosił, że odchodzi jest ostatnim w tym sezonie w którym płakałam dzięki Barcelonie. Pokazali mi dzisiaj jak bardzo się myliłam. Poszukam sobie terapeuty po tym sezonie. Też czujecie jakby to była rodzina?
Komentarze
0
Moje dzieci będą mi zazdrościły, że żyję w czasach Messiego ;). No i nie będę umiała opowiedzieć im o Messim, bo żadne słowa Go nie opiszą.
0
Wczorajszy, dzisiejszy dzień jest lepszy dzięki Nim. Ostatnie 4 lata były 14 razy lepsze :)
0
Ważne, że Boniek nie będzie komentował. Nie będzie, prawda...? :P A Szpakowski jest jaki jest, plącze się, mota, ale to jest piękne, jak zaczyna się transmisja i słyszysz jego głos, pełen ekscytacji, nadziei. Myślę, że potrafi docenić piękno piłki.
0
x_barca_x, proszę Cię, daj sobie spokój. Ważny dla nas człowiek wraca do domu po 40 dniach spędzonych w szpitalu, po ciężkiej operacji, to pozwól nam się po prostu z tego w spokoju cieszyć.
0
Cieszę się, że rodzina w komplecie:) Oby był bardzo dzielny i walczył dalej, a ja nadal trzymam kciuki.
0
Wczorajszy, dzisiejszy dzień jest lepszy dzięki Nim. Ostatnie 4 lata były 14 razy lepsze :)
0
Ważne, że Boniek nie będzie komentował. Nie będzie, prawda...? :P A Szpakowski jest jaki jest, plącze się, mota, ale to jest piękne, jak zaczyna się transmisja i słyszysz jego głos, pełen ekscytacji, nadziei. Myślę, że potrafi docenić piękno piłki.
0
Był płacz po meczu z Realem, Chelsea, jest płacz teraz. Ale paradoksalnie jest coś takiego, że te ostatnie trudne chwile uświadomiły mi jak bardzo ich kocham. Dziękuję Pep!
0
A myślałam, że dzień w którym ogłosił, że odchodzi jest ostatnim w tym sezonie w którym płakałam dzięki Barcelonie. Pokazali mi dzisiaj jak bardzo się myliłam. Poszukam sobie terapeuty po tym sezonie. Też czujecie jakby to była rodzina?
0
Moje dzieci będą mi zazdrościły, że żyję w czasach Messiego ;). No i nie będę umiała opowiedzieć im o Messim, bo żadne słowa Go nie opiszą.