0

Szybki powrót Thiago sprawi, że będzie ciekawa rywalizacja

0

Tutaj macie tego "wspaniałego" Ibre. Zawsze twierdziłem, że to kretyn a tym filmikiem tylko tego dowodzi!

0

chyba nie mozna linkowac, [edit]

nie mozna linkowac, przeczytaj regulamin, bo zaraz będzie ban

mod

0

[edit]

0

Mały offtop ale:

Wisła Kraków ostatecznie przegrała z Barceloną 0:4, ale może okazać się, że ... wygra go walkowerem. Otóż w środowym spotkaniu na boisku pojawił się Aleksander Hleb, którego nazwisko prawdopodobnie nie figurowało w meczowych protokołach. Jeśli ta informacja się potwierdzi to UEFA może ukarać klub z Katalonii walkowerem.

wtf?

0

Szkoda Wisły, Jeden i drugi klub wysoko cenie, Niech polskie zespoly zdobywaja punkty coby wiecej druzyn mielismy w pucharach dlatego chcialbym dwa remisy oczywiscie na korzysc Barcy! np 1-1 i 2-2 i bedzie ok.

Myslicie ze Henry sie przebudzi? Wg mnie nie. Wolabym zeby Hleb za niego gral, a Henry okolo 75-80 minuty wszedl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?