O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

no no popisałeś się z tym Bojanem...

0

Nie może tylko na pewno wygramy na Wembley.

0

Di Maria by się przydał ale już są plotki że realek chce go pozyskać

0

pan od wódy

Ty się frajerem urodziłeś. Wypad z tej strony!!

0

Angelo Di Maria z Benefiki przydałby się na skrzydło

Zobacz wszystkie

0

no no popisałeś się z tym Bojanem...

0

duch toma joad

"jaki Robben, co ty gadasz! żaden były piłkarz Realu nigdy nie będzie grał w Barcelonie (wyjątkiem jest Eto ale on był tam przelotem),a na pewno nie piłkarz który grał tam kilka lat "

O ile wiesz Luis Enrique grał 5 lat w realku zanim przyszedł do Barcy.

Więc nigdy nie mów nigdy

0

Bardzo dobrze chociaż wolałbym żeby przyszedł Torres ale angole i tak go nie puszczą

0

pan od wódy

Ty się frajerem urodziłeś. Wypad z tej strony!!

0

Nie może tylko na pewno wygramy na Wembley.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?