"jaki Robben, co ty gadasz! żaden były piłkarz Realu nigdy nie będzie grał w Barcelonie (wyjątkiem jest Eto ale on był tam przelotem),a na pewno nie piłkarz który grał tam kilka lat "
O ile wiesz Luis Enrique grał 5 lat w realku zanim przyszedł do Barcy.
Komentarze
0
no no popisałeś się z tym Bojanem...
0
Nie może tylko na pewno wygramy na Wembley.
0
Di Maria by się przydał ale już są plotki że realek chce go pozyskać
0
pan od wódy
Ty się frajerem urodziłeś. Wypad z tej strony!!
0
Angelo Di Maria z Benefiki przydałby się na skrzydło
0
no no popisałeś się z tym Bojanem...
0
duch toma joad
"jaki Robben, co ty gadasz! żaden były piłkarz Realu nigdy nie będzie grał w Barcelonie (wyjątkiem jest Eto ale on był tam przelotem),a na pewno nie piłkarz który grał tam kilka lat "
O ile wiesz Luis Enrique grał 5 lat w realku zanim przyszedł do Barcy.
Więc nigdy nie mów nigdy
0
Bardzo dobrze chociaż wolałbym żeby przyszedł Torres ale angole i tak go nie puszczą
0
pan od wódy
Ty się frajerem urodziłeś. Wypad z tej strony!!
0
Nie może tylko na pewno wygramy na Wembley.