O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Stary obudz sie wczoraj grala F.C.BARCELONA z Realem Madryt ? A Ty mi mowisz o pogodzie ? Pogoda na tkaich meczach nie raz nie dopisywała i zawsze był max na trybunach . Ktos dobrze napsial oni siedza jak w tearze tam pala te pieprozne cygara jak grany jest hymn - nienawidze tego ;/ pzdr

0

Szczerze to doping nie byl nawet dobry - oczywiscie porownuajc go z ostatnimi meczami gdzie przez 90 min mozna blyo uslyszec 4 razy " Barca Barca " to tak bylo niezly. Ale rowniez nie da sie go porownac do tych sprzed kilku lat , kiedy to na mecz z Realu przez 90 min bylo glosno . Niestety tzreba przyznać , ze w tym roku z dopingiem na Camp Nou jest beznadziejnie i taka ejst prawda o frekwencji nie wspomne . Mim owszyskto na tkai mecz nie przyszlo okolo 1500 osob bo dopuszczalna lcizba to 98 00 tys . Kilak lat temu to bylo niemozlwie zeby na meczu z Realem nie blyo 1 osoby - teraz ajk widac jest inaczej - jest gorzej a dlazcego ? Wyniki ? W chwili obecnej to niemozliwe . Jelsi ktos zna odpowiedz na moje pytanie niech sie wypoie . :) Pozdr VeB

Zobacz wszystkie

0

Szczerze to doping nie byl nawet dobry - oczywiscie porownuajc go z ostatnimi meczami gdzie przez 90 min mozna blyo uslyszec 4 razy " Barca Barca " to tak bylo niezly. Ale rowniez nie da sie go porownac do tych sprzed kilku lat , kiedy to na mecz z Realu przez 90 min bylo glosno . Niestety tzreba przyznać , ze w tym roku z dopingiem na Camp Nou jest beznadziejnie i taka ejst prawda o frekwencji nie wspomne . Mim owszyskto na tkai mecz nie przyszlo okolo 1500 osob bo dopuszczalna lcizba to 98 00 tys . Kilak lat temu to bylo niemozlwie zeby na meczu z Realem nie blyo 1 osoby - teraz ajk widac jest inaczej - jest gorzej a dlazcego ? Wyniki ? W chwili obecnej to niemozliwe . Jelsi ktos zna odpowiedz na moje pytanie niech sie wypoie . :) Pozdr VeB

0

Stary obudz sie wczoraj grala F.C.BARCELONA z Realem Madryt ? A Ty mi mowisz o pogodzie ? Pogoda na tkaich meczach nie raz nie dopisywała i zawsze był max na trybunach . Ktos dobrze napsial oni siedza jak w tearze tam pala te pieprozne cygara jak grany jest hymn - nienawidze tego ;/ pzdr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?