O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

sciah pozdro ide po piwo i wbijam na cs tylko w jakiego grasz source czy co ?? nie bede rozpaczal no nie

real tez pokaze swoje

0

Widzisz ty jak zobaczyles ze barca wygrywala z innymi rywalami po 5-0 to myslales ze i z realem tak bedzie nie barca zagrala tak jak najlepiej mogla a w nie kazdym meczu ta sie strzelic 5 bramek

hala madrid pozdro all milej zabawy

marcinbaca dzieki

0

Sciah tak ci co daja eto i messiemu takie noty ja jak real wygral 4-1 z barca to bilem brawa wszystkim pilkarzom wiesz czemu bo gdyby ktorys z nich niegral moglo by byc inaczej

hala madrid

0

Krystek doceniam to co powiedziales my mielismy swoje dwa sezony czas moze na barce sa wzloty i upadki barca teraz lata real upada ale nie powiedzial ostatniego slowa

pozdroo dla wszystkich milej zabawy zycze ja sie dobrze bawilem po ostatnim gran derbi zycze wam tego teraz

narq

pozdro

hala madrid

0

Ludzie jak wy mozecie nazekac na swoich pilkarzy wygraliscie 2-0 nawet gdyby messi gral slabo caly mecz ucieszyl was wszystkich druga bramka

co za sens zebym ja tutaj wypisywal takie glupoty jak ' barca miala szczescie' nie miala to jest fakt nie moja opini grala znakomicie caly mcz a ze my mamy cassiliasa to nieraz tak jest hehe

szkoda mi nie ktorych fanow realu i barca ktorzy wchodza na serwisy rywala i wypisuja glupoty jestesmy tylko kibicami nastepnym razem moze real wygra i wiem ze normalni kibice barcy tak jak niektorzy z was wejda na nasz serwis i nam pogratuluja

brawa barca za piekne widowisko miejmy nadzieje ze kazde gran derbi bedzie tak emocjunujace brawa brawa i jeszcze raz brawa

HALA MADRID

Zobacz wszystkie

0

Wiec tak Po Pierwsze wielke gratulacje dla Barcy brawo piekna gra nie ma co gadac zasluzyli

Jestem fanem Realu wiezylem ale jednak lepsi wygrywaja bylo i tak teraz

tylko nie ktorzy mowia tak na real ale to Barca nie mogla wygrac z realem od 5 meczy niema co wyzywac my tylko lubimy te kluby

ale jeszcze raz brawo piekny mecz w wykonaniu barcy

Hala madrid

Bedzie rewanz :)

0

Wiec tak Po Pierwsze wielke gratulacje dla Barcy brawo piekna gra nie ma co gadac zasluzyli

Jestem fanem Realu wiezylem ale jednak lepsi wygrywaja bylo i tak teraz

tylko nie ktorzy mowia tak na real ale to Barça nie mogla wygrac z realem od 5 meczy niema co wyzywac my tylko lubimy te kluby

ale jeszcze raz brawo piekny mecz w wykonaniu Barçy

Hala madrid

0

Wiec tak Po Pierwsze wielke gratulacje dla Barcy brawo piekna gra nie ma co gadac zasluzyli

Jestem fanem Realu wiezylem ale jednak lepsi wygrywaja bylo i tak teraz

tylko nie ktorzy mowia tak na real ale to Barça nie mogla wygrac z realem od 5 meczy niema co wyzywac my tylko lubimy te kluby

ale jeszcze raz brawo piekny mecz w wykonaniu Barçy

Hala madrid

0

Dla mnie wiedzialem ze bedzie ciezki mecz ale gran derbi jak wiecie zawsze jest inne niz kazdy mecz zal mi takich dzieci co na realu serwisie mowia ze barca to cioty czy cos bo ja tak nie mowielm jak real pokonal barce 4-1 wygrali wtedy bo zasluzyli

barca wygrala teraz 2-0 czemu bo zasluzyli proste

Brawo dziekuje za emocje piekny mczyjk wiezylem do konca chociaz na remios hehe jak kazdy fan swojego klubu no nie

ale lepsi wygrali i to jest piekne

wielke brawa tez dla niektoych kibicow barcy

ale ci co wchodza na stronke realu maja cos nie tak z glowai wipisuja glupoty

hala madrid

milej zabawy po wygranej powiem wam ze ja po ostatnim gran derbi to sie dobrze bawilem czas na was

0

Dla mnie wiedzialem ze bedzie ciezki mecz ale gran derbi jak wiecie zawsze jest inne niz kazdy mecz zal mi takich dzieci co na realu serwisie mowia ze barca to cioty czy cos bo ja tak nie mowielm jak real pokonal barce 4-1 wygrali wtedy bo zasluzyli

barca wygrala teraz 2-0 czemu bo zasluzyli proste

Brawo dziekuje za emocje piekny mczyjk wiezylem do konca chociaz na remios hehe jak kazdy fan swojego klubu no nie

ale lepsi wygrali i to jest piekne

wielke brawa tez dla niektoych kibicow barcy

ale ci co wchodza na stronke realu maja cos nie tak z glowai wipisuja glupoty

hala madrid

milej zabawy po wygranej powiem wam ze ja po ostatnim gran derbi to sie dobrze bawilem czas na was

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?