31 października 2009, 14:18
0
Czuje ze Henry cos pokaze z Osasuną :)
28 października 2009, 20:15
KOCHAM REAL ZA TE ICH PORAŻKI :d:d POZDRO BARCA :))
25 października 2009, 21:31
ibra kocham cie :D:D
25 października 2009, 21:29
messi robi swoje dzisiaj :D
25 października 2009, 21:27
zaczyna sie strzelanie :D bravo MESSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIII :>
17 sierpnia 2009, 00:36
ja tam nikogo nie krytykuje bo sam napewno bym tak zagrał ze szkoda gadac :) ale meczy w wykonaniu Barcy nie najgorszy :P zobaczymy jak bedzie z Manchesterem City ;p pozdrawiam :-)))))))
25 października 2009, 21:23
Puyol rzadzi na prawej stronie :D
17 sierpnia 2009, 00:38
moze murawe szykowali pod siebie a jednak im nie wyszło :D
25 października 2009, 21:26
keita :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Czuje ze Henry cos pokaze z Osasuną :)
0
KOCHAM REAL ZA TE ICH PORAŻKI :d:d POZDRO BARCA :))
0
ibra kocham cie :D:D
0
messi robi swoje dzisiaj :D
0
zaczyna sie strzelanie :D bravo MESSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIII :>
0
ja tam nikogo nie krytykuje bo sam napewno bym tak zagrał ze szkoda gadac :) ale meczy w wykonaniu Barcy nie najgorszy :P zobaczymy jak bedzie z Manchesterem City ;p pozdrawiam :-)))))))
0
Puyol rzadzi na prawej stronie :D
0
moze murawe szykowali pod siebie a jednak im nie wyszło :D
0
keita :D
0
zaczyna sie strzelanie :D bravo MESSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIII :>