witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
Komentarze
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam
0
ale sie podjarałem tym meczem :) VeB
0
Mascherano genialnie :)
0
oczywicie 2-0 dla nas :D a na fladze tak mi nie zalezy jak na kolejnym zwyciestwu Barcy!!
0
ciekawe co z tego bedzie ;/ dani leci na kase
0
witam wszystkich :) niestety nie moge obejzec meczu bo nocka prze demna w pracy :) prosze pisac mi ciekawe momenty z meczy no i oczywicie bramki :D moj numer 603480612 pozdrawiam