0

wolałbym Luisa Suareza.

0

Marquez ;/ ;/;/ pech...;(

0

widać że szkoła Barcelony :) wracaj do domu.

0

super że Henry wraca,mam nadzieje że dzis pokaże na co go stać.

0

:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?