2 września 2012, 09:42
0
eeee nic sie nie stało barcelonie że przegrała puchar hiszpanii i tak znowy upusci go pod koła altobusu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
eeee nic sie nie stało barcelonie że przegrała puchar hiszpanii i tak znowy upusci go pod koła altobusu
0
eeee nic sie nie stało barcelonie że przegrała puchar hiszpanii i tak znowy upusci go pod koła altobusu