seadog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Puławy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam go doskonale z FIFY 2001 ;)) Ehh, to były czasy
0
Kiedy finał? ;)
0
A w HD nadają jakiś durny mecz ligi polskiej... :/ No ale dobrze, że wogóle transmitują ;)
0
Mam pytanie: Kto ustala w jakich strojach zagrają piłkarze w meczu?
0
Już dawno takich głupot nie czytałem
0
Będzie z niego wielki piłkarz
0
Ten madrycki AS to pisze tylko o błędach sędziów na korzyść Barcelony...
0
3:1 ;d
0
Kurde Marquez kontuzja...
0
Ciekawe ile czasu spędził u fryzjera i kosmetyczki przed tą galą.
0
misko00- a widziałeś jego ostatnio zapierające dech w piersiach kiksy??
0
Zapewne wygra ten laluś...
0
barca18894 -przecież Busquets to defensywny pomocnik ^^ Jak ty sobie go wyobrażasz na prawej stronie w miejscu Messiego? Proponuję pomyśleć troszeczkę zanim coś napiszesz...
0
Hahaha Polska trzyma poziom ;)
0
freju- na jaki adres pisałeś? Bo ja swego czasu też pisałem ale wkońcu nie doszło ;)
0
A siebie to nie wybrał ;D
0
Not found ;]
0
santiago- a zasłużył na to żeby "być"? Trzeba być obiektywnym (i tego gratuluje redakcji).
0
Jak dla mnie to tylko Villa bądź Adebayor. Za to duże nie dla Benzemy i Aguero (też ostatnio coś o nim było).
0
No to dzisaj meczyk w HD ;) Mmm już się nie moge doczekać ;D
0
bolek574- chodzi o nowe Camp Nou ;)
0
Gdy Eto'o podchodził do karnego serce mi tak waliło jak jeszcze nigdy. Niestety nie strzelił i wtedy była dosłownie załamka. A ostatnie 15 minut oglądałem non stop na stojąco ;) Jaka to była radość po tych bramkach. Nic tylko dziękować chłopakom za wspaniałe emocje i zwycięstwo w niezłym stylu! VeB!
0
Brawo chłopaki! Świetny futbol i gra do końca!
Visca el Barca!
0
A w sporcie na TVN ani słowa o Gran Derbi... Dowiedziałem sie tylko o jakimś meczu Celticu z kimś tam ^^
0
Po dzisiejszym meczu napisze piosenkę jak to Barcelona rozgromiła Real ;)
0
I co mu to dało? ;]
0
Stadion strasznie pusty ;) Czuje się jakbym oglądał jakiś sparing
0
Od kiedy Cáceres jest pomocnikiem? ;]
0
EndryuVB- umiesz ty w ogóle pisać?
0
Świetna decyzja