scorpion93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dosyć że przegrali to jeszcze wiochę zrobili. xD
0
Rudiger hahaha. Podsumowanie mentalności Realu.
1
Faktura za kardiologa jutro na konto Flicka leci.
0
Na Torresie był ewidentny to nie gwizdnęli.
1
VAR dzisiaj wolne ma?
0
Araujo czerwona zaraz ale przynajmniej nie musimy grać większości meczu w 10. xD
0
Tralelero Tralala
2
Martin drewno totalne.
0
Z superpucharem to nadal tryplet?
3
Co bramkarz ma dzień dzisiaj.
1
2 bramkowa przewaga to była pułapka.
9
@Lanosss myślałem, że z okazji 100 kontuzji w karierze.
7
Genetyka to jedno, niektórzy mają po prostu tendencję do kontuzji. Ale dieta i przygotowanie fizyczne mogą to zniwelować, wystarczy spojrzeć co się stało z Dembele jak się ogarnał. Był u nas szklanką, a w PSG chyba żadnej kontuzji do tej pory i rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze. Ania Lewandowska mogłaby Neymarowi ułożyć jakąś dietę, a Robercik treningi i Ney by wrócił do formy. W obecnej sytuacji to chyba Inter Miami mu zostaje i zakończenie kariery, bo do Europy już nie ma co liczyć na powrót...
Kounde w przerwie między meczami siedzi na siłowni. Neymar pewnie gra w CS'a po nocach co się odbija na zdrowiu.
11
BVB klasa. Z drugiej strony wiadomo, że raczej nie kibicowaliby Bayernowi w półfinale. :D
10
https://i.imgur.com/mPQ1X23.png
9
Wszedłem na śmietankową, żeby poczytać co sądzą o wjeździe Mbappe ale muszę im przyznać, że jednak z rigczem.
https://i.imgur.com/EUz4H94.png
3
Inigo Szefuncio Martinez
0
Fati dawaj na 5:0
2
mam flashbacki z MSN 2015
0
@Kasy bez fajki tyle dni by nie wytrzymał
1
jazdaaaaaaaaaaaaa
0
Jutro ryż na obiad.
44
Vinicjusz może i jest półgłówkiem, ale przynajmniej nie dotrzymuje słowa.
9
Gdyby nie samolubność Raphinii i Yamala to byśmy do dowieźli na spokoj 3:0 a nie nerwówka do końca.
0
Sedziowanie w hiszpanii chujowe ale stabilne.
0
Wytarł kolana Romario, a ten dopiero co się obsikał chyba.
1
Co my klepiemy dzisiaj to poezja.
0
Alaba go pilnował? Niezły mecz w jego wykonaniu.
0
@scorpion93 jednak nie. xD
0
Var to cofnie na 1000%.