O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

uznawanie bonano za slabego bramkarza i stawienie go w jednym rzedzie z dutruelem to glupota

to samo hesp

szkoda ze tak wiele osob nie pamieta o kims takim jak bustquets - nikt rownie slaby za mojej pamieci u nas nie bronil

0

oj ludzie ludzie

jestescie naprawde dobra strona - nie mozecie wymyslac rzeczy ktorych nie bylo

jak oceniacie pilkarzy to robcie to obiektywnie

henry 5? messi 8? pilka nozna to cos wiecej niz bramki.

nie podazajcie ta droga ktora niebezpiecznie traci fcb24.com

0

mysle ze mialbym odwage powiedziec o tym autorowi w oczy bo sadze ze jest ode mnie sporo mlodszy

nie napisalem niczego zlego tylko stwierdzilem fakt - nowi jezeli nie prezentuja odpowiedniego poziomu nie powinni brac sie za takie newsy

0

komentarz skasowany

uważaj na słowa

mod

0

czytelne to niestety nie jest - za duzo wszystkiego na stronie glownej do tego wspomniane tlo 'zaciemnia' odbior

generalnie duzo lepiej niz poprzednio ale jakbyscie zrobili mniej rzeczy na stronie glownej byloby duzo lepiej wg mnie. i nie tylko mnie

Zobacz wszystkie

0

widze ze ktos nie zrozumial tresci newsa - typowe - w hiszpanii zawodnicy maja klauzule odejscia. i stad te wyliczenia CNFCB

0

komentarz skasowany

uważaj na słowa

mod

0

jogurcik - silva nie chcial odejsc z valencii i przedluzyl kontrakt. do tego ma teraz kontuzje i do gry wroci w okolicach nowego roku

i co macie z tym toure? przeciez widac ze jest jeszcze nieprzygotowany fizycznie

0

doczytalem do oceny vv i dalej nie ma sensu czytac

dlaczego? bo skoro juz pierwszy pilkarz jest oceniony niezgodnie z prawda obawiam sie ze dalej bedzie gorzej

0

czytelne to niestety nie jest - za duzo wszystkiego na stronie glownej do tego wspomniane tlo 'zaciemnia' odbior

generalnie duzo lepiej niz poprzednio ale jakbyscie zrobili mniej rzeczy na stronie glownej byloby duzo lepiej wg mnie. i nie tylko mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?